Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti értitek az apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti értitek az apró jelzéseket arról, hogy bejöttök-e a srácnak? (Hogy reagáltak általában?)

Figyelt kérdés
Mert mi srácok általában nem nagyon :D(ahogy hallom,mondják)
2009. ápr. 17. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.Szerintem általában aki "észreveszi" az téved,akinek pedig valóban van mit észrevenni az pedig nem...:)

16/L

2009. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagyis? =D nem teljesen értem xD
2009. ápr. 17. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem mindig értem, mert vannak olyan 'apró jelzések' (amiket nem csak én gondook ki), akkor mindig csalódok....

valahogy szégyenlősek a fiúk, vagy néha pedig úgy bánnak a lányokkal, ahogy éppen nekik megfelel....

2009. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem minden esetbe igaz:) Én pl tisztelem a lányokat..... félnek a mai fiúk? érdekes,...talán lehet h csalódni fognak az az oka......
2009. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

leforditom mit akart az elsőírni tehát :

aki észreveszi a jeleket az általába beképzeli magának mert nincsenek is jelek (azt szeretné ha lennének és ezért minden szót jeleknek gondol )

aholmeg tényleg vannak jelek azt meg nem veszük észre.

2009. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja lemaradt: 15/L

az utolsóvoltam

2009. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,erre gondoltam.:)(első válaszoló)
2009. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó kérdés, ámbár nehéz. én pl nem, mert az apró dolgokat könnyű odalátni ha pl tetszik a srác és hát mi sem szívesen lövünk mellé, így inkább nem reagálunk komolyan. csak a nagyobb jelekre.
2009. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:07es vok.

egyetértek az utolsóval!

nekem ha tetszik egy srác akkor minden mosolyt minden kedves szót jelzésnek gondolok na épp ezért mostanába ha nincs egyételmű jel akk azt csak baráti gesztusnak veszem

2009. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!