Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs még mindig barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig barátnőm? Lent leírás

Figyelt kérdés
Szóval már elég régóta próbálok barátnőt szerezni, mindenkinek sikerült már, nem vagyok csúnya ha akartok küldök is képet vagy facebook profilt emailben. Kedves vagyok meg jófej, szoktam menni buliba is de sajnos valahogy nem sikerül. Bunkó megjegyzéseket nem kérek! 17/f
2011. aug. 25. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
van olyan ember, aki nincs fent facén? :O wtf!!!
2011. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 10:33


Szia!


Hát igen, elég rinya vagyok :) Volt egy nagyon "sötét" időszaka az életemnek, amíg volt miért, aztán eléggé benne ragadtam. Amúgy lehet hülye vagyok, de én a táncparketten való ismerkedést nem tartom elég emberinek. Ott max azt látod, hogy a másik jól néz ki, esetleg jól táncol, de ez nem elég ahhoz, hogy megszeresd és tud, milyen ember. Nem értem... Ebből gondolom, hogy ezek a lányok csak azt akarhatják... Nagyon sok dolgot nem értek, a többi fiatalban..


A másik, hogy teli vagyok fura komplexusokkal, félelmekkel, pl mert mindig iszonyatosan odafigyeltem mások érzelmeire. Pl úgy gondoltam, hogy egy nő utálja, ha megnézik, mert kellemetlen neki. És ha leszólítják, mert nem tudhatom ő szeretné e. Rettegek attól, hogy kellemetlenséget okozok, vagy hogy cinikus módon visszautasítanak. Ezért képtelen vagyok szemezni, vagy spontán valakihez odamenni. Ha meg engem próbálnak felszedni, akkor ott van amit írtam: Nem értem mit akar, blokkolok. Ezt a dolgot nehéz megfejteni, én se értem.. He-He Ebből tuti debilnek tűnök :D

2011. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
Én a f@szbukon, csak egy félarcos képet látok, de az alapján tök normális fejed van, máshol kell legyen a probléma... 27/F
2011. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!