Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs még mindig barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még mindig barátnőm? Lent leírás

Figyelt kérdés
Szóval már elég régóta próbálok barátnőt szerezni, mindenkinek sikerült már, nem vagyok csúnya ha akartok küldök is képet vagy facebook profilt emailben. Kedves vagyok meg jófej, szoktam menni buliba is de sajnos valahogy nem sikerül. Bunkó megjegyzéseket nem kérek! 17/f
2011. aug. 25. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:

ma 00:18-nak:

Szia!

Én 27 éves vagyok... Szégyen, nem szégyen eleddig egyetlen 1 éves kapcsolatom volt, aminek nem rég lett vége.

Na szóval a farkam 22cm/6cm-es, több millióm van a bankban, jóképűnek tartanak (bár csak 172cm magas vagyok), és gyakran bepróbálkoznak nálam nők, pedig ha jól tudom nem szokása a gyengébbik nemnek. Az egy éjszakás kalandokra képtelen vagyok lelkileg, meg arra is, hogy ismeretlennel jöjjek össze. Akivel sikerült az nagyon egyértelműen hajtott rám, és több éven keresztül, de azt tudom, hogy nem várhatom el, hogy ez még1xer megadasson. Na van nagy farok, pénz, mégsincs barátnő... Erre mit lépsz?!


(Amúgy meg a nagy farok általában nem látszik elsőre az emberen ;)


Kell még önbizalom, akarás, szabadság, és idő, na meg megfelelő közeg. Na meg f@sz se tudja még micsoda.... :(

2011. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
Még valami... A duma sztem írtó fontos, az nekem sose ment. Haverom, aki korántsem szép, bármelyik nőt elhalászná előlem a szövegével. Szinte varázslat, amit csinál! Most, hogy leírom még nevetek is rajta :D
2011. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Jah egy képet én is kérhetnék, mert most már kiváncsi vagyok?
2011. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
akinek lehetett és kért küldtem!
2011. aug. 30. 10:07
 55/73 anonim ***** válasza:
Ha lehetne akkor nekem is küldd el a linket és be is jelöllek FB-n! L
2011. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
küldtem
2011. aug. 30. 10:19
 57/73 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:08


Azért vagy egyedül, mert rinya vagy! Próbálkoznak nálad a nők, te meg elhajtod mindet, bakker, ne is csodálkozz, h nincs senkid! És ne gyere ezzel az egy éjszakás szöveggel, attól h a csaj nyomul, még nem kell rögtön ágyba cipelni. Arra pl.:nem gondoltál, h randira hívd vmelyik jelentkezőt?

2011. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Szerintem a kép alapján nincs veled semmi gond! Jól nézel ki!
2011. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz képet és mondok véleményt...: DDD
2011. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
küldtem neked is :D
2011. aug. 30. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!