Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Sztorikat várok, kinek, hogy alakult ki a legjobb barátságból a szerelem és összejött vagy mi lett a vége? :)
2011. aug. 23. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindkettőnknek összeomlott a szerelmi élete és egymásra támaszkodtunk :)
2011. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fordítva már megtörtént
2011. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

10 éve már, hogy megismertem egy srácot. Eleinte volt a "jaj de cuki" azután "hmm... de jó pasi lett, ide vele" aztán néhány éve olyan mintha a testvérem és a legjobb barátom lenne. Hiába voltam periodikusan belezúgva, valahogy már nem tudnám elképzelni, hogy együtt legyünk.

Ez az én részem.

Hogy Ő, hogy érez vagy érzett irántam sosem mondta. Régebb csak annyit, hogy ha nem lennék neki az nagyon rossz érzés lenne számára. Amikor pedig fél éve összejöttem valakivel, kiakadt. Meg is lepett vele rendesen. Szakítottam is azzal a sráccal. Az elmúlt években egyre többször szól be furcsákat. Néha nem tudom hova tenni...talán vak vagyok.

Eddig 2 barátnőjéről tudok, gyanítom, hogy több is volt. Ezeket a kapcsolatokat is csak utólag tudtam meg. Azt mondta rá, hogy ez magánügy. Egyszer volt ez köztünk téma, nagyjából 2-3 éve. Azóta mit csinál nem tudom. De tiszteletben tartom a döntését.

Neked, hogy alakul? :D

2011. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. tapasztalat. Mondjuk igaz, számít, hogy milyen régi a barátságotok. Ha 1-2 éve ismered, akkor bármi lehet. De ha már 8-10 éve, akkor tényleg felejtős.
2011. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. 8 év nagyon közeli barátság után kezdtünk kapcsolatot, két hónap után félreértette, hogy segíteni akartam rajta szorult helyzetében, nem állt szóba velem, erre sajnos én is berágtam, hogy ilyet feltételez rólam, azóta nem tudok a nőről semmit.
2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát igen az érdekes, fura a ti esetetek. Mi úgy vagyunk, hogy összehaverkodtunk, aztán azóta 3 hónapja csak beszélgetünk facen üzenetbe, azóta találkoztunk még egyszer, de nem volt semmi extra, én szeretem, tetszik nagyon, de nem tudom, hogy mi van, szerinted beszélgetne több hónapon keresztül egy lány egy fiúval éjjel nappal, ha nem akarna tőle semmit, csak barátságot? Kipróbáltam, többször is, hogy mondtam neki, hogy kicsit megyek majd este beszélünk, rögtön írt is este. De nem akarom megkérdezni, hogy mi a helyzet, elhívom sok helyre, aztán remélem, hogy előjön a téma, vagy lesz valami. Az a vicc, hogy a 3 hónap alatt nem beszéltünk semmi olyan dologról, szóval még csak azt se tudom, hogy volt e már neki barátja vagy sem, szóval lehet, hogy csak félénk. 16 évesek vagyunk mind a ketten.
2011. aug. 23. 11:06
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi, nem az utolsó, hanem a 10:54nek írtam! :)
2011. aug. 23. 11:07
 8/11 anonim válasza:
100%
:D Mi is ezt csináltuk! Nappal suli este msn. Ma már skyp (szintén napi szinten) és találkozunk, amikor épp ráérünk. Érdeklődj iránta, hátulról megkerülve tudj meg néhány dolgot, hogy megtudd, hogyan érez, ha nem vagy benne biztos. Telibe is találhatod egy "volna kedved eljönni xy helyre kettesben" kérdéssel csak akkor lehet, hogy bukta a további kapcsolat. Az, hogy volt barátja, szerintem részlet kérdés. Nagyon kérlek, hogy ne szinészkedd és izguld túl a dolgot! Szinte minden pasi beleesik ebbe a gödörbe.
2011. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
12:24, neked írok egy privit, szívesen beszélgetnék veled erről, mert ahogy nézem neked ebbe nagyon van tapasztalatod, persze csak ha nem baj. :D
2011. aug. 23. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi kb egy másfél éve ismertük egymást a barátnőmmel és legjobb barátok voltunk, teljesen mintha ikrek lettünk volna olyan szinten hasonlitottunk, meg a körülményeink is hasonlitottak, amik történtek vele is pont azok történtek már olyan felfoghatatlannak tűnt hogy hogy lehet ilyen. Aztán találkoztunk és aztán rájöttünk hogy mi egymásba szerettünk és még azóta is tart a kapcsolat.

L/16

2011. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!