Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

van egy lány , aki már azóta tetszik nekem, mióta először megláttam . ez már lassan 6 éve volt . soha nem hívtam randira , mert az egyik haverom megelőzött ebben és 4 évig jártak kisseb - nagyobb szünetekkel. a csajjal viszont azóta tök jóban lettünk és már többet találkozok vele , mint az exével. számomra úgy tűnik, hogy a körülményekből adódóan a kapcsolatunk bent ragadt a barátság mocsarában. ezzel nem is lenne gond , de ezalatt a néhány év alatt teljesen beleszerettem . nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy vajon ő belemenne-e velem egy kapcsolatba. ha találkozok vele , hetekig másra sem tudok gondolni, mint rá. szerintetek lehetséges , hogy a barátságunkból szerelem legyen . volt már valaki hasonló szituációban? vagy ismertek valakit , aki már volt hasonló szituban? és mi történt?

mostanra már eljutottam arra a szintre , hogy megpróbáljam kizökkenteni magunkat a barátságból. mindegy milyen irányba , de így ebben a formában nem maradhat a dolog , mert már eléggé fájdalmas számomra az egész ebben a felállásban.

segítsetek léci.

23/f


2011. ápr. 22. 14:19
 1/4 SSmile ***** válasza:

Amikor vele vagy, vagy csak beszélgettek flörtöl veled? Ha igen akkor szerintem biztosan nem lenne ellenére több..:)

Amúgy sem hinném, hogy nagyon véletlen vagytok ennyire jóban, biztos jó az összhang..finom utalásokat kell tenni, ami nem túl ciki, ha ő mégsem menne bele kapcsolatba veled..de viszont pikáns..és jó téma születhet belőle...:) Szeretem az ilyen kis játékokat..sok mindenre fény derül ezekből..ha így kacérkodunk, viccelődünk egymással. :)

2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen irányba?Akkor kérdezz rá,hogy lehet-e több,mert te már többet érzel.
2011. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darcy01 ***** válasza:

Én teljesen hasonló szituációban voltam...:-)

A párom és én 4 éve vagyunk együtt és barátságból indult az egész. Az egyetemen ismerkedtünk meg, csoporttársak voltunk. Egy év elteltével lettünk egy pár. Ő azt mondja, hogy mindig is tetszettem neki, és ahogy megismert úgy még jobban. Jól éreztük magunkat egymás társaságában, jókat beszélgettünk, nevettünk együtt és ez közel hozott minket egymáshoz.


Szerintem nyugodtan próbálkozz bátran! Hiszen elmondásod szerint tarthatatlan ez a helyzet, mert annyira rosszul érzed magad miatta.


24/L

2011. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) ugy érzem öbizalmat adtak :D
2011. ápr. 22. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!