Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu akinek tetszek es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akinek tetszek es nekem is tetszik de a szuleim tiltanak bennunket a korkulonbseg miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira tetszik állj ki mellette,és beszélj a szüleiddel,hogy milyen érveid vannak a fiú mellett,hátha sikerül meggyőzni őket.Amúgy mennyi a korkülönbség,és hány éves vagy?Mert ez azért nem mindegy.
2008. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En vagyok aki a kerdest irta csak egy masik neven szoval en 13 eves vagyok es a pasi 18
2008. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid féltenek. Meg lehet érteni..
2008. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most egyet értek a szüleiddel mivel ez a korkülönbség ilyen korban valóban sok,az én barátom 18 én 16 vagyok ő tud várni rám:)ha az a srác is ilyen akk sok sikert és állj ki kettőtökért de viszont elcsépeltnek tűnhet de sztem ráérsz még a szerelemre.Szal végülis remélem jól döntessz:)
2008. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
tyűű az előttem szólónak nagyon nagy a korkülömbség...én 18 éves vagyok és 24 éves a hapsim akivel mellesleg 4éve vagyok együtt.de ismerek olyat akinek 13éves léttére 23éves hapsijaa van..elég prűd szüleitek vannak:D:D
2008. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ hogy valaki milyen érett hogy hány éves.Lehet hogy te 13 évesen elég érett vagy egy kapcsolatra,de azért a szex-el még várni kéne,és ezzel a srácnak is tisztában kell lennie.
2008. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg nem alaptalanul tiltanak tőle, próbálj kicsit belegondolni!
2008. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy utálni fogsz érte, de a 14 év alatti lányokkal folytatott szexuális életet bűntetendő cselekményként értékeli a bíróság is. Ebben a korban még a kamasz-szerelem ideje lenne. Mozi, kézenfogva sétálgatás, puszi majd csók, és bőven ráérnél a gimi vége felé eljutni az ágyig.
2008. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!