Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány 13. fiú 16. nagy korkulon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány 13. fiú 16. nagy korkulonbseg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mihez? Ha együtt bringázok vagy fagyiztok az oké, de ha többet akartok akkor a lány kicsit ribis a fiút meg jó esetben megintik rossz esetben lecsukják, legalább várj egy kicsit amíg valamilyen hivatalos iratod lesz (személyi) aztán várjál még egy kicsit és utána csináljatok mást. Maga a 3 év nem sok csak mondjuk ő 21 te meg 18 az már annyira nem gáz...

Peace :)

2011. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nagy. Lehet érettebb kislány. De szex az semmilyen formában. Az már bűncselekmény.
2011. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. 3 év semmi. Gondolom ti még ck maximum csókolóztok... meg ilyenek =) Nekem a barátnőm 15 éves, érett gondolkozású lány és szeretjük egymást. A kor nem számít a szerelemben. És bár 5 év van köztünk, remekül megértjük egymást.

20/F

2011. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok a barátom 17 lesz decemberbe.Nem vagyok ribi amit nem szabad azt nem is engedem.Ha meg többet akar a csóknál akkor szakítás a vége.Ennyi
2011. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát 13 évesen még ő kislány... ennyi idősen ez még nagy korkülönbség. Persze ha együtt lógtok, nem pedig máson töritek a fejeteket, akkor minden ok :)
2011. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3év sok??? LOL

Köztünk 10 év van.

2011. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14 vagyok, a párom 19.

Érettebbnek érzem magam lelkileg & testileg egyaránt. :) Nagyon jó együtt! ♥ :P

2011. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, szexre nem is gondoltam
2011. máj. 31. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!