Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok errol (erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol (erotikus masszazs)?

Figyelt kérdés
20 eves fiu vagyok ket eve nincs baratnom, ezert arra gondoltam, hogy elmegyek egy erotikus masszazsra egy "hivatasoshoz". Csak masszazsra kezi levezetessel, aktus nem lenne a dologban. Mi a velemenyetek?
2011. aug. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
ott lesz egy bajuszos kozák csávó aki majd jól legyúr
2011. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy mennyibe kerül ??? és,hogy hány prces ? utána tudok tanácsot adni ;)
2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kozak csavo lesz ott hanem egy tetszetos holgyemeny :D

Olyan 7-8ezer korul van ahogy igy olvastam

2011. aug. 21. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
hmmm hát figyelj,1 próbát megér ;) csak vigyázz rá ne szokj :D ja és kérj áfás számlát a végén ,át ne verjen azért.de komoylan helyedbe elmennék.
2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7-8 ezer?

Abba benne van a kézi levezetés is?

Mert az elég olcsó,amiket én tudok azok 10 ezernél kezdődnek.Ha ilyen olcsó,próbáld ki amíg szingli vagy annyit megér.De ne csinálj belőle rendszert inkább keress magadnak egy barátnőt.

2011. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A raszokasra a penztarcamnak is lesz par szava :D Igen baratno keresese folyamatban csak az elmult masfel evem fokent tanulassal telt igy nem nagyon volt idom szorakozni ismerkedni jarni.
2011. aug. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!