Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szülinapi meglepi, vajon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi meglepi, vajon jó ötlet?

Figyelt kérdés

Heló!

16 éves srác vagyok.Középiskolába járok.Van egy lány,aki még általános iskolában volt osztálytársam.Ugyanabba a középiskolába mentünk tovább mindketten,igaz nem egy osztályba,de így is sokat taálkozunk nap mint nap.Nekem nagyon tetszik a lány,sőt,nem csak tetszik,hanem mondhatom hogy szerelmes vagyok belé.Sokat beszélgetünk,és mikor beszélgetünk,mindíg azt érzem,hogy valamit ő is érez irántam,de nem merem tőle megkérdezni hogy így van-e.Szóval a lényeg,hogy 1 hét múlva lesz a születésnapja,azt tudni kell,hogy a szülei elváltak,és az apját már rég nem látta.Az anyukájával elég szegény körülmények között él,ezért nem is engedhetnek meg maguknak szülinapi bulit vagy akármit,mert bár az anyukája végtelenül rendes,és bármit megtenne a lánya boldogságáért,nem tudja előteremteni erre a pénzt.Én beszéltem a mamájával,és arra gondoltam,hogy én meglepném egy szülinapi bulival a lányt.Nyári munkát vállaltam,igaz,mikor dolgoztam eleinte nem az volt a cél hogy erre költöm,de mostmár úgyérzem hogy erre kell.Szóval beszéltem a mamájával,hogy ln állnám az egészet,és ő nagyon nehezen akar belemenni,mert nem szeretné hogy erre költsem az összes pénzem amit a nyáron kerestem.Kicsit vonakodik,de érzem hogy megtudnám győzni.El terveztem az egészet,magamban már kitaláltam mindent: Szombaton lesz aszületésnapja,és azt tervezem,hogy délelött elviszem moziba,majd utána elmegyünk fagyizni,míg otthon a mama és pár barát elrendezi a dolgokat,majd mikor hazaérünk,meglepjük.Szerintetek jó ötlet?Attól félek,hogy nem örülne neki.Elsősorban lányoktól kérdezném,hogy ti örülnétek egy ilyen szülinapi meglepinek?A másik dolog az,hogy nem tudom mit vegyek neki ajándékba,egy olyan dologgal szeretném meglepni,amivel utalhatnék arra,hogy mennyire fontos nekem,és hogy többet szeretnék tőle mint barátság.Ti mit javasolnátok?Szerintetek jó ötlet hogy a tudtára adom az érzéseimet?Nem fog emiatt megharagudni rám?Néztem egy szép gyűrűt,melyen egy szív volt látható,és az volt bele irva,hogy "szerelmedtől",ez nekem nagyon tetszik,de attól félek hogy ez kicsit megijesztené,szerintetek?A másik dolog amit néztem,az egy egyszerű kis aranylánc,amelyen egy szív található.Szerintetek melyik lenne a jobb?Vagy egyiksem jó?Esetleg más ötlet?


2011. aug. 21. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A buli az jó ötlet, a 2 ajándék közül inkább a nyaklánc, de ebbe már nem vagyok biztos...
2011. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rendes kis regényt irtál, de rendes srác lehetsz, a buli tök jólenne szerintem, és elég egy sziv alaku maci+virág vagy valami porcelán disz amiben szivvan stb. 15\F
2011. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nos, szülőként nekem is kellemetlen lenne, ha egy idegen fiú akarna ilyen költségeket állni. jó ötlet a meglepetés, de nem kell túllihegni a dolgot, legyen egy torta meg valami innivaló, aztán kész. úgysem a körítés a lényeg, hanem maga a meglepetés.

azt a gyűrűt felejtsd el, nagyon nem okés. aranylánc is túlzás. elég lenne virág meg valami plüss vagy csoki. nem az ajándék értéke számít, hanem a szándék.


és ne vidd túlzásba, mert bár aranyos a próbálkozás, a mozi, fagyi, meglepetésbuli (amit te szervezel és állsz anyagilag), aranyékszer konkrétan sok. főleg 16 évesen és úgy, hogy nem vagy biztos az ő érzéseiben.

ha ezt egy olyan fiú csinálná velem, akit kedvelek, akkor is nyomulósnak érezném kicsit, habár persze örömteli a dolog, hogy gondol rám. ha pedig nem tetszik, akkor kellemetlen lenne, és fokozná az érzést, hogy az édesanyám és a barátaim is tanúi voltak - ezek után hogy lehet rossz szájíz és bűntudat nélkül visszautasítani valakit?

2011. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy túllihegem,de nagy meglepit szeretnék.Régóta ismerem a lányt,több éve,és nagyon jóban vagyunk,és tényleg azt érzem hogy én sem vagyok közömbös a számára.Az aranylánc az nem egy nemtudom hány karátos aranyláncot jelent,hanem egy "aranynak" nevezett láncot.Én sem akarok olyan nagy bulit csapni,csak egy két boldog szülinapot felirat,egy szép torta,és ennyi.

Na de akkor azt hiszem az lesz,hogy kicsit visszaveszek a hévből,valami szolidabb ajándékot adok neki,és majd meglátjuk hogy sül el.

2011. aug. 21. 00:39
 5/9 anonim válasza:

öregem, le a kalappal előtted!


de csatlakozom az előttem megszólaló anyukához

2011. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ajándéknak gyűrűt ne vegyél és aranyláncot sem.Akkor inkább bizsut,de először is győződj meg róla,hogy mit érez irántad.
2011. aug. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom, hol van a többi ilyen pasi? :D Nagyon aranyos és figyelmes vagy, komolyan :) Én is egyetértek az anyukával, annyira azért ne lihegd túl, ékszer már szerintem se kell. Esetleg egy plüssmaci. Mozi is, fagyi is, buli is.. az ékszer már túlzás lenne. Remélem minden jól sül el, és összejöttök! :)
2011. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne EGY ilyen ember, aki velem is ilyen lenne :)

A buli jó ötlet, de az ajándék tényleg kicsit sok, tényleg inkább valami plüsst vagy valami egyszerű karkötőt vagy virágot esetleg csokit vegyél neki. De ha ez a két választás van akkor a nyaklánc, bár az tényleg kicsit sok.

2011. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval az ajándék akkor tényleg sok.Akkor arra gondoltam,hogy tényleg veszek neki egy aranyos plüssmacit,meg 1 szál virágot,vagy valami csokit.
2011. aug. 21. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!