Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapi ajándék ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ajándék ötlet kerestetik. Mivel lepjem meg, hogy legalább csak megközelítsem az előző szülinapi ajándékját?

Figyelt kérdés

Az előző szülinapjakor egy parfümött kapott ajándékba, amit előzetesen együtt néztünk, és akkor tetszett meg neki. De persze itt nem maradt abba az ajándékozás. Este a haveri körrel mentünk el, és tartottunk egy tequila-estét. Na de mindezek előtt még szeretkeztünk egyet. Ami végülis nem is lenne olyan hatalmas szám, de az volt neki is, és nekem is az első. Szóval értitek. Eléh szép ajándéknak bizonyult.

Most ezek után nehéz lenne ajándékozni... ezért kérlek segítsetek. Adjatok ötleteket, hogy mivel is lephetném meg!


2008. márc. 30. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
nem muszáj mindig nagyobb és nagyobb ajándékkal meglepni, mert a végén már tényleg nem tudnál mit adni neki. Hidd el, bárminek örül amit tőled kap!!!Én mindig kézzel csináltam a barátomnak valamit(pl gipszből szivecskét, szivecskés kispárnát a nevünkkel, meg verseket írtunk egymásnak. Úgyhogy az a lényeg, hogy szívből adjad!!!!az már lényegtelen hogy mit
2008. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jaja, te is csinálj kézzel valamit, de ne kispárnát:-))))
2008. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lelombozó a szivecskés szarságok...Ne legyél már ilyen felületes! Alsónemű neki, vagy ismerek egy jó szextársast "Érzékek Birodalma" az szuper...
2008. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!