Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magassarkú vagy lapos talpú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú vagy lapos talpú saru első randira?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h hova megyünk. A magassarkú nyári kis fatalpú szandál a saru meg egy egyszerű saru. Mit gondoltok? Melyik? Farmerszoknyához venném fel.19/L
2011. aug. 17. 11:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

[link] Ehhez hasonlít a magassarkú csak színben és fazonban eltér


[link] Saru meg pl ez, de nekem nem ugyan ilyenem van.

2011. aug. 17. 12:16
 12/21 anonim ***** válasza:

A magassarkú kur*vás xD Hát ezen jót röhögtem. Elfogadom az ízlésed de akkor nagyon nagyon sok ku*rva mászkál az utcákon és bár nem tudtam róla magam is az vagyok... :D

Amúgy ha tudod milyen magas a srác és nem lennél nála magasabb sarokkal akkor szerintem magassarkú. De csak ha biztosan nem növöd túl vele! Nekem is randim lesz pénteken és magassarkú kicsukva ;)Pedig általában csak azt hordok :D

2011. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a magassarkú akkor se k.rvás.. ha elegánsabban öltözködsz, akkor nem huzhatsz hozzá sarut.. de mind1 is, a lényeg h jól érezd magad :) most talalkoztok eloszor????
2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, de őszinte leszek: nem sok kedvem van menni. Vki nagyon el tudta venni a kedvem és sztem a srác sem vonzódik már hozzám.
2011. aug. 17. 13:19
 15/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj. Mond le. Unott pofával randira menni elég gusztustalan dolog. Ha már elmész élvezned kell, ha nem élvezed inkább ne is menj. :)
2011. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ki vette el a kedved? ugyan, ez csak 1 randi..
2011. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudom, h a srác csak azért visz el, mert már megígérte.Szval ha most kéne már nem hívna meg...csak nem volt pofája lemondani
2011. aug. 17. 13:42
 18/21 anonim ***** válasza:
de mi történt???
2011. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bekevert anyukám...
2011. aug. 17. 13:57
 20/21 anonim ***** válasza:
anyukádnak ehhez semmi köze, nyugi..
2011. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!