Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érzek ez a lány iránt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek ez a lány iránt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,minden péntek este kezdődött,unokatesómmal beültünk egy pubba. Ő keveset ivott,én többet,mert nagyon ki voltam. Pisálni mentem,amikor megláttam két lányt,egy vékonyabbat és egy molett lányt. Nekem mindig,is a molettebb lányok tetszettek. Épp telefonált,elbambult,ránéztem,és nagyon szép boci barna szemei voltak.

Visszamentem unokatesómhoz,mondtam neki,van ott két csaj,ő szaladt is oda egyből. Én szégyenlős vagyok,józanon sose ültem volna oda,de,hogy be voltam csiccsentve odamentem én is. Unokatesóm a vékonyabbal beszélgetett,én a boci szeművel.

Nagyon jól éreztem magam vele,szám csere,a villamosig lekísértük őket. Haza fele sajnos,rákontráztam a piára,de már nagyon bánom.


Na szóval két napig sms-eztünk,tegnap néztem vissza,hogy megírtam neki,hogy beleélte-e magát,meg hogy csak részeg voltam és nem emlékszem. Nagyon szégyelltem magam,megírtam neki,hogy ne haragudjon,van amire emlékszem,van amire nem. Én csak barátokat keresek,mert van párom,a párom is molett. Ő most lépett ki egy komoly kapcsolatból,azt mondta,neki jobb is most a sima barátság.

Tegnap uncsija kiráncigálta az este,négyes tali lett volna,de mivel uncsim nem jött el,hárman voltunk.

Nagyon szégyelltem magam előtte,éreztem,hogy többet nem szól hozzám,nem tudtam a szemébe nézni,inkább a tesójával beszéltünk. Ő felállt és egy darabig bement a WC-re.


Unokatesója elmesélt még pár dolgot,miről beszéltünk,mikor visszaült hozzánk,felajánlottam haza viszem őket autóval,de ő erősködött,nem villamossal megy.

Unokatesója meggyőzte,nem akart mellém ülni az autóban sem,rosszul esett,így végig kinézett az ablakon és mikor hazaértünk gyorsan kiszállt és sietősen távozott.


Éjszaka felhívtam sok mindent megbeszéltünk,de egy nagyon aranyos lány,aki számomra csinos,szép boci szemei és pisze orra van. Megbeszéltem vele,egy baráti találkozót,de megkértem rá,most már legyünk kettesben.

Tegnap józan voltam,és furcsa volt nekem a dolog,van párom,de itt ez a lány és érdekel,meg tudok nyílni előtte,bármennyire is szégyellem magam,el is szóltam magam,azt mondtam lehet elrontok mindent most,ő azt hitte a súlya miatt nem tetszem neki,de épp ellenkezőleg,ő egy csinos molett lány,és elmondtam,neki hogy tetszik,ő csak hallgatott,és gyorsan terelt.

Barátságban maradtunk,de alig várom a találkát,mert szeretném megismerni.


Tudom,hogy hosszú lett,de itt állok 26 évesen,és nem tudom mit érzek,nagyon kellemetlen :S Ő a tegnapi tali óta sokkal hidegebb velem szemben,de nem elutasító.

Ha fontos ő 20 éves. Mi van velem?!


2011. aug. 17. 09:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pofád lapos,nem tehen,ma is találkoztunk,és áh,haza se akartam engedni,pedig csak beszélgettünk :D
2011. aug. 17. 20:26
 12/17 anonim ***** válasza:

És megfejted?

De komolyan döntsd már el meik kell neked vazzeg..

Azért kérdeztél hogy mi válaszoljunk...

2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

62%os mindkettő molett,nem tehen,pofád lapos most már,mert kezdek dühös lenni :@ Írjon már vki más!


Nem rég beszéltem vele,dobogott a szívem hevesen,én még néztem mi a f.. :D Hiányzik a csaj,de van bennem egy bujaság,meg őszintén,megb*sznám :D


A párommal 5 éve vagyok együtt,a harmadik hónapba költöztem össze,már bánom,már nem szeretem,ő se,sose csaltam meg,erre leszólítom részegen ezt a csajt,találkozunk kétszer józanon és annyira sietek hozzá,hogy jogsit se vittem :D


Azt mondta amíg van barátnőm,nincs semmi,pedig meg akartam csókolni,de csak ölelés lett,de hú,szóhoz se jutottam.


Azt mondja,ha eddig bírtad,ne csald meg a barátnőd,ezért lett barátság,addig félre áll,de nem akar minket szétszedni,amikor azt mondta félre áll,azaz elmegy,bennem volt az,hogy nem mehet :D


Nem tudom mi van,26 évesen szerelmes lettem vagy mi :D

2011. aug. 17. 22:07
 14/17 anonim ***** válasza:

De bakker akkor válaszd a tehén fejűt és hagyd a csajod!Csináld amit a szíved diktál!

Döntsd el meik ér neked többet!

Azt válaszd nemtudom egyáltalán miért kérdezted!

Mindig hallgass a szívedre!

Vili? :)

2011. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Most nézem megint elcsesztem nem tehénfejű hanem tehénszemű!

Tehát a tehénszeműt!:)

2011. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kösz haver,hogy a kérdésemmel ennyit foglalkozol :D

De tök fura volt,éjszaka felhívtam,mert éreztem,hogy kell és vert a szívem,mint állat,a csajom jött haza éjszaka melóból és mikor feküdt mellettem,a másik csajt láttam,mondom ilyen nincs,pedig én nem bízok a nőkbe,fiatal koromba egyszer megbíztam,az átbaszott,pedig bele voltam esve,azóta nem volt ilyen :D

2011. aug. 18. 09:27
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :D

Ha még oda is a másikat gondolod mond meg a régi régi csajodnak hogy pl. "Bocsi de ez nem mehet tovább köztünk" vagy valami ilyesmit és gyere össze a szemessel!;)

Ha ennyire szereted így lesz neked a legjobb!

2011. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!