Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hosszú hajú pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hosszú hajú pasik bejönnek?

Figyelt kérdés
Például vállig érő, hullámos, barna haj? :) Mondjuk egy huszonéves pasin? Tudom, arcfüggő, legyen ápolt stb. Ezeket ismerem. :D
2011. aug. 16. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
Ha az egyéniséged része, akkor igen. :) 18/l
2012. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
A tesómnak hosszú haja barátja van. éN kifejezetten soha nem jönnék össze egy hosszú hajúval (őszinteség a lényeg) de ha nagyon szép arc társul melléje, még nem halálügy.
2012. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:

Na na, azért egy hosszú hajú, szép arcú férfi már enyhén homokos benyomást is kelthet.


Én pasiként még mindig azt mondom, hogy egy férfi legyen férfi.

Narancssárga és rózsaszín férfi ing? Hihetetlen, hogy férfitársaim ilyet is felvesznek. :)

2012. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
Kihagynám.
2012. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:

Hogy hívják a Kegyenc fegyencben 50:20-kor lévő "cicamica" fiút? Én ezt a tipust szeretem szinte kizárólag.:)

http://www.youtube.com/watch?v=fLJLgjTdXTM

2012. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

bejön nekik, de nem tudom mit szeretnek rajta. a férfi legyen férfi külsőre is. a hosszú haj nőies.

ez azért elég szánalmas.

én is szeretem a rock zenét is és van gitárom is de eszembe nem jutna megnöveszteni a hajam


az elég durva ha egymás kezét fogják és a csávó nőiesebben néz ki. enyhén identitászavaros a dolog.

2012. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
amikor hosszúhajú pasim volt, és belelendültünk a csókolózásba, mindig kiszedtem a hajgumiját, és túrtam a haját, meg ő is az enyémet. nekem tetszett a dolog :) 20/L
2012. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

47: Hát persze, ez alap!!!! :D

De énnekem más "rituáléim" is vannak a hajjal, pl. hajtincseket is gyűjtök fiúktól! :)

2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
Nagyon is, a hosszú haj vagány.
2012. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszenek a hosszú hajú srácok, mint a rövid hajúak, de nem mindenkinek áll jól a hosszú haj.
2012. jún. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!