Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek fiúk, ha a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek fiúk, ha a lány, aki tetszene nektek, elhívna bulizni?

Figyelt kérdés
Ő Pesten lakik, én meg Hatvan mellett egy kisvárosban, de nemsokára megyünk fel haverokkal Pestre bulizni, szülinapozni. Azt is tudom, h azon a környéken lakik, ahova mi megyünk, először egy beülős, aztán vmi táncolós helyre. Amúgy tetszem neki, párszor találkoztunk, amikor épp Pesten voltam és mindig tök jól elbeszélgettünk, hülyültünk. Ha csak úgy random megemlíteném neki, h megyek fel bulizni Pestre, ha van kedve jöjjön, akkor vajon jönne? Ha mondjuk semmi elfoglaltsága nem lenne. Ti mit reagálnátok erre? Nem túl nyomulós?
2011. aug. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Azonal szedném magam aszt huznák is :D
2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én örülnék neki, nagyon sok unalmas estém van. de elmennék egy ilyen adódó alkalomra
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 twinky ***** válasza:

Wilkinson, Old Spice, Colgate, Levi's, AXE, Orbit, Durex, BKV.


Aki nem erti - nem reklam!

2011. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
twinky ez jó :DDD
2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

(Értem én, h nem reklám, hanem rövid és tömör összefoglaló.) :D

Na, akkor jó, h ha nem érzitek nyomulásnak. :)

2011. aug. 16. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!