Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Amikor találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Amikor találkozunk tök jól meg vagyunk, sokat beszélgetünk de valahogy msn-en nincs témánk. Ez miért van? Hogy hozhatnák fel jó témákat? Hogy közeledhetek felé? Mert nagyon tetszik! Normális válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a helyzet így még mindig jobb mint forditva !

Ha személyesen elvagytok akkor beszéljetek többet személyesen ! De akár az is lehet téma hogy kivel mi történt és innen ki lehet indulni !

2009. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az msn a legtöbb kapcsolatot megöli. Tapasztalatból tudom, hogy ha nincs téma msn-en akkor csak veszekedés lesz. Inkább személyesen talizzatok. Vagy telefon
2009. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

küldj neki linket egy videoról, amiről lehet beszélgetni.

Ha van kamerátok, az is segíthet. Beszélgessetek zenékről, filmekről, vagy a tipikus "mit csináltál ma?" témákról.

Elmesélhetsz neki mostanában történt dolgokat, amik veled történtek, vagy "képzeld, olvastam egy érdekes cikket", esetleg a jól bevált gyerekkori sztorik, egyik szüli a másikat. "Kiskoromban tesómmal fölmásztunk egy fára..."

légy kreatív :D

2009. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont fordítva voltam a barátommal élőben alig beszéltünk aztán msnen meg be nem állt a szánk. Igazából nem könnyű valaki előtt megnyílni. Nekünk kellett pár randi míg bele nem jöttünk a beszélgetésbe.


Nem tudom mik a hobbitok, hány évesek vagytok, de ezek a témák jutottak eszembe: suli vagy munka, barátok, könyvek, filmek, zene, képek, szerelem, család, időjárás, háziállatok, gyerekkori történetek, vicces történetek a haverokról, utazás, jövőbeli tervek, kaja, szabadidő, bulik, kedvenc helyek, sport és szerintem innen már neked is eszedbe juthatnak témák.


Tehát tök általános témától kezdve egészen el lehet jutni a belsőségesebb témákig. Sose tudhatja az ember, hogy mi sül ki egy beszélgetésből. Csak természetesnek kell lenned és ennyi az egész. Szerintem nem kellenek nagyon intellektuális témák ahhoz, hogy meghódítsd valakinek a szívét.

2009. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem az nem gond, ha msnen nem beszélgettek annyit. lényeg h élőben van témátok, és az sokkal fontosabb.
2009. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan baratnom aki valahgoy mindig tudott felhozni egy temat. Alatalaban kozos ismerosokrol beszeltunk, vicceket irtunk amelyek olyan bizonyos kozos elemenyekbol fakadt ki, alatalaban mindig megkerdezte hogy-hogy vagyok (ez termeszetes) meg hogy milyen volt ma a suli, eleveztem-e, es en is ugyanugy visszakerdeztem. Remelem ez a hosszu elbeszeles segitett :D
2009. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszii mindenkinek =) az utolsó válaszolónak: én 14, ő 16....

csak nekem van kamerám és akkor érdekes jobban tudunk beszélgetni...meg néha bókolgat Pl....szeretem a nézésed, nem szeretem ha szomorú vagy....stb...

de már kaptam tőle három puszit:)

2009. ápr. 13. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
bocsii nem az utolsónak
2009. ápr. 13. 21:01
 9/10 A kérdező kommentje:
4.-nek
2009. ápr. 13. 21:02
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Halljátok nekem egy 1 éves kapcsolatom ment tönkre mert msn-en nem volt téma meg semmi. Pedig élőben megvoltunk simán :S Egy rossz szavunk nem volt egymásra.
2009. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!