Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben az esetben? Van egy srác, akivel már váltottam pár szót, és meg is mosolyogtattam, meg szoktunk szemezni is, de igazából nem tudom, mi lehet rólam a véleménye.

Figyelt kérdés
Még a köszönsig nem jutottunk, de ha esetleg adok neki jeleket, amiből rájöhet, pl rámosolygok. abból venné a lapot? esetleg felbátorodna? vagy ha nem mosolyogna vissza, akkor hagyjam? :S szerintetek?
2009. ápr. 13. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
egy fiú ha sűrűn szemezel vele és rámosolyogsz,egyből veszi a lapot.ha úgy veszed észre hogy nem viszonozza a kedvességed akkor hagyd rá!
2009. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!