Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet egyáltalán olyan Nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AVATAR282827 kérdése:

Létezhet egyáltalán olyan Nő akit én keresek?

Figyelt kérdés
Nem olyan igényeim vannak ami lehetetlen, de egyszerűen nem találok egy alkalmas partnert...nem kell topmodellnek lennie, legyen helyes, adjon magára, legyen stílusa. Ne legyen elhízva, de a pálcikát sem szertetem, legyen mit fogni rajta, nem kell neki tudósnak lenni, de legyen meg a magához való esze, és szeresse a társaságot, tudjon beilleszkedni. Szeretem a rock zenét, de nem várom el hogy ugyanazért rajongjon, csak értsük meg egymást, nem vagyok nagyon féltékeny típus, csak a normál mértékben...és szeretem ha ez fordítva is így van...nem kell mindenhová együtt menni, legyen magánéletünk...szerintem kb ennyi...ez túl sok szerintetek?
2011. aug. 14. 16:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ezek tök normális elvárások :D LÁNYOK! ha akad köztetek ilyen, de 16-19 éves, nyugodtan írhat nekem ;)
2011. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mézespuszedli ***** válasza:

Ehh, hogy ne lenne? :)Jó,hogy van eszem, szeretem is használni ;) Társasági lény vagyok könnyen beilleszkedem. Rock zenén nőttem fel alap, hogy szeretem! Abból csinálom a vizsgaanyagom is! :) Féltékenység, nem jövök úgy össze valakivel,hogy nem bízom meg benne, ha meg bízom akkor nincs értelme :) Látod,hogy nem lehetetlenségre vágysz,csak rossz helyen keresgélsz! :)

20/L

2011. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm majdnem ennek a leirása csak annyi h nagyon okos ahogy te mondod "tudós" és vannak ilyenek (a tibbi választ nem olvastam)
2011. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!