Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha nem volt még bnőm 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha nem volt még bnőm 17 évesen?

Figyelt kérdés

Valahogy nem arról van szó, hogy nem volt lehetőségem, csak valami visszatart a dologtól. Vagyis érzelmileg talán nem tudok annyira közel kerülni egy lányhoz sem.

Bulikban van kavarás meg ilyesmi, de valahogy egyik lány sem "tökéletes" :/

Szerintetek gáz h még nem tudtam tartós kapcsolatot létesíteni? Mi lehet erre a megoldás?

17/f


2011. aug. 13. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem nagyon ciki :/
2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de egyébként nagyon tartós kapcsolatom nekem sem volt előző vagyok... szal nekemis ciki xĐ
2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, még fiatal vagy. Majd összejön egyszer.
2011. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, inkább ritkaság. Mennyire magasak az elvárásaid? Nem lehet, hogy ezzel van a gond? /Nem bántásként írom/
2011. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez is már eszembe jutott h magasak az elvárásaim, csak nem tudom. én eddig "ász" csajnál egyáltalán nem próbálkoztam be. akikkel eddig voltam 1-1 éjszaka, ahhoz meg nem kellett sokat udvarolnom (nem azt jelenti h rondák voltak, szép csajok voltak).

Ritka az olyan csaj aki tényleg úgy meg fog benne valami, h elkezdjek rá hajtani. Eddig ilyenből kettő volt. Az első nem jött össze, a másodiknál pedig nem tudom. Kiderült a csajnak egy-két "hibája" (viselkedési) ami nekem annyira nem jött be....lehet h úgy kéne elfogadnom...

2011. aug. 13. 22:01
 6/9 anonim válasza:
hát hallod nagyon pancser vagy már bocs a kifejezésért és 16 vagyok és nem volt még olyan hogy 2 hónapnál tovább ne lett volna barátnőm már 11-éves koromba is volt egy 4 hónapos kapcs ami szerintem nem rossz az volt az első de azóta is rengeteg volt már és volt közötük elég szép csajok is és egy jó párat már meg is dugtam tehát itt lenne az ideje hogy LÉPJ !!! hidd el nem csak a legjobb pasiknak lehetnek szép barátnőik sokkal fontosabb az első benyomás és hogy ne legyél kocka aki othon ül egész nap mer akkor téleg nem lesz soha!!!!! úgyhogy szerintem gáz de tegyél ellene az meg hújeség hogy majd csak lesz egy jah ha nem csinálsz semmit még az se és eggyel mit érsz majd 5 év múlva ha lesz hülyeség meny bulizni lógj haverokkal meny minden fele mind csak önbizalom kérdése!!!!
2011. aug. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

- önbizalommal nincs gondom (járok kondizni, úszni)

- majdhogynem minden hétvégén járok bulizni barátaimmal, haverokkal

- és nem, nem ülök egész nap a gép előtt (annak ellenére h informatika szakos vagyok)

szval a problémám nem ilyen téren van. csak azért h legyen bnőm én úgy nem akarok (mint te, igen. a szövegedből eléggé az jött le h arcolásra jó neked a bnő, meg dugásra de amúgy semmi másra).

és azt ne próbáld bemagyarázni nekem h normális h 11 évesen "párkapcsolatod" volt. (annyira még észnél vagyok).

2011. aug. 14. 17:35
 8/9 anonim válasza:
úgy gondolom hogy nem most kell évekig elkötelezni az embernek egy lányhoz az majd rá ér 30 éves-en mikor már gyerek stb. addig meg élni kell az életet jah és minden lánynál más volt a szitu volt aki ténleg csak arra kellet de volt olyan is akit nagyon szerettem pl: az exemet de vele vége lett (nem én akartam) de tom hogy tovább kell lépni és most is inkább megyek csajozni és probálok felejteni
2011. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyu a tesóm is 17 éves és még nincs barátnője!:))

Szal ne izgulj!:))

2011. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!