Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés során meg lehet találni az igazit?

Figyelt kérdés
Az én tapasztalataim eddig rosszak. A bulikon mindig a legidiótább pasikat fogom ki, és netes ismerkedés során is. A pasizásban is általában a nagymenő lányoknak van szerencséjük.
2011. aug. 10. 16:11
1 2
 11/13 jekyll-fan ***** válasza:

én az exemet a neten ismertem meg (myvipRandi-n :P), és 2hónapig voltunk együtt - aztán Ő dobott azzal a szöveggel h "nem tud kötődni senkihez"

de azért ez szerintem már nem olyan rossz, hogy 2hónapig bírtuk, főleg, hogy eddig ez volt nekem a leghosszabb kapcsolatom (remélem, a mostanim tovább fog tartani)

meg egyébként bár szakítottunk, de azóta Ő az egyik legjobb barátom :-)

tehát összességében: szerintem lehetséges =D

15/L

2011. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha kitartó vagy és sokat beszéltek meg mondjuk randizgattok előtte és sikerül rendesen megismerned mi előtt jártok akkor találhatsz normálisat is de igaza van az egyik előttem szólónak sok hülye és egy két normális ha türelmes vagy szerintem van remény.:)
2011. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazi nem létezik. Sem a neten, sem a való életben. Ellenben létezhet olyan ember akivel kompromisszumok árán viszonylag boldogan lehet élni.
2011. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!