Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen lány? (lent bőv. ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány? (lent bőv. , kérdésed túlrövid. )

Figyelt kérdés

Van olyan lány akivel " egy hullámhosszon" vagyunk? Vidám, nem pakolja ki mindenét, szeret zenéthallgatni, esetleg zenél, szeret beszélni de van olyan amikor csak hallgat és nézi a csillagokat:) nem rajong a mostani tinisztárocskákért. Viccelődik is de komoly is tud lenni, megértő és ha szeret akkor komolyan szeret:D mert én kb. ilyen vagyok...

Illetve az a jobb ha hasonlítunk egymásra a lánnyal ilyenekben, vagy pont az, ha különbözünk?:)

15/f


2011. aug. 9. 23:29
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Egy ilyen lány nekem is jól jönne :)
2011. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 mikorka ***** válasza:

Ha találtál valami lelőhelyet akkor szólj már légyszi!


Amúgy meg, igen, lehet hogy észre vesszük de miért?! mert ocsmány :D a kedvencem mikor már az arcbőrébe bele van égve és azt már nem szedi le... :D

2011. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 mikorka ***** válasza:
És nektek itt 20-23 éves lányoknak, csak csettinteni kell és egy ujjatokra megy 10...
2011. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lány vagyok, azt hiszem. Azt leszámítva, hogy én is csorgatom a nyálam egy kockás has láttán. :D

Amúgy imádnám, ha ilyen pasim lenne, de nem álszentkedem. Csak akkor járnék valakivel, ha a külseje is bejövős, és ezen kívül megvan a vonzalom. A kettő nem ugyanaz, és ha ez a három (külső, kisugárzás, személyiség) nem passzol, akkor ha az utolsó hiányzik, az egész felejtős, ha az első kettő, akkor csak barátság lehet. De gondolom nem erre voltál kíváncsi, ezért leállok...

14/L

2011. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Szerintem nagyon sok ilyen lány van (én is) és a legtöbbjük a visszahúzódó kategóriába sorolják, mert nem teszi ki mindenét, ezért nem röppennek rá a fiúk. A fiúk hiánya miatt a "menő társaságot kereső lányok" sem vágynak a közelébe.

13L

2011. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 mikorka ***** válasza:
Én személy szerint jobban becsülöm azt aki nem rib@nc, mert ott nincs kihívás, könnyen kapható, de egy normális lánynál meg van, és tudom hogy nem kell ráfordítani napi 26óra figyelmet hogy ne csaljon meg fűvel fával...
2011. aug. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 hümi ***** válasza:

na én meg pasiba keresnék ilyet, persze azért 2-3évvel idősebb lehetne :D

..olyan fiúk hol vannak akiket nem csak a füvezés érdekel, az állandó buli, hanem egy szép nyári estén kimenni és nézni a csillagos eget :)) :D


na mind1. így ahogy leírtad aranyosnak tűnsz, fogsz majd szerezni barátnőt, csak észre kell venni :D

2011. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nekem is pasiból kéne ilyen. Azaz már emgtaláltam, csak ő nem tud róla, hogy ő rá pályázok... :P Na mindegy. Sok ilyen lány van (én is) csak éppen azért, mert nem olyan felvágósok, meg mindenüket kirakók, ezért dokdzor az ember észre sem veszi őket... Pl. Engem se vesz észre senki :D Vagyid akit én kinéztem magamnak, az nem vesz észre... Na mindegy. Keress, mert sok ilyen lány van!! :)
2011. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lányt keresek. Esetleg még hozzá tenném, hogy nem az alkoholizálás és a buli az egyetlen programja, bár ez nagyjából következhet azért a leírásodból. Amúgy én direkt figyelem már az utcákat, hogy legalább lássak hasonlókat, de nem nagyon sikerült még... :/

Biztosan vannak még ilyen lányok, mint ahogy vannak ilyen fiúk is. Csak nem tudom, hogy hol találhatnák meg egymást a felek.

Pedig én is nagyon várom már, hogy megismerhessek egy ilyen lányt.


20/f

2011. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

kedves 20/f, aki az utcán figyel :)

merre valósi vagy? :D

2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!