Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen lány? (lent bőv. ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány? (lent bőv. , kérdésed túlrövid. )

Figyelt kérdés

Van olyan lány akivel " egy hullámhosszon" vagyunk? Vidám, nem pakolja ki mindenét, szeret zenéthallgatni, esetleg zenél, szeret beszélni de van olyan amikor csak hallgat és nézi a csillagokat:) nem rajong a mostani tinisztárocskákért. Viccelődik is de komoly is tud lenni, megértő és ha szeret akkor komolyan szeret:D mert én kb. ilyen vagyok...

Illetve az a jobb ha hasonlítunk egymásra a lánnyal ilyenekben, vagy pont az, ha különbözünk?:)

15/f


2011. aug. 9. 23:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
állítom hogy van!! ÉN :D például. de ne vedd célzásnak, nem szeretek interneten ismerkedni..de nyugodj meg vannak ilyen lányok, és én is hasonló fiúkat keresek..
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Te tuti lezbi vagy mi?
2011. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok:D

23L

2011. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Vagytok, de mégis olyan nehéz titeket megtalálni... :)

21/f

2011. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
engem eggy az egybe leírtál :D úgy hogy tutira vannak ilyen csajok és egy kapcsolatban az jó ha hasonlítotok,mert így jön ide a lelkitárs szöveg :)
2011. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Így van :( Hol vannak az ilyen lányok körülöttem?
2011. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D 15/L
2011. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
itt vagyok csak észre kell venni
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.

Én is ilyen bagyok KB. :D

2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok. Csak már öreg hozzád. :D


20/l

2011. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!