Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos lányok! Van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos lányok! Van esélye nálatok egy fiúnak, ha nem sportember?

Figyelt kérdés

Kedves Lányok!


Társkeresőként gyakran bukkanok aranyos, értelmes, szimpatikus lányok adatlapjára, akik kihangsúlyozzák, hogy életük része a sport, a mozgás, ami szép ugyan, én mégis elbizonytalanodok a levélírás előtt... Magas, vállas, erős fiú vagyok (186/92 kevés túlsúllyal), és magam is egészséges, káros szenvedélyektől viszonylag mentes életet élek, de semmi komolyabb sportot nem űzök. Se nem futok, se nem úszok, se nem biciklizek, és eszem ágában sincsen ilyesmibe belekezdeni, mert jól érzem magam úgy, ahogyan most vagyok. Sőt, még a sporthírek sem érdekelnek (a foci sem). Kondizni szoktam, de az nem sport :D


A kérdésem az, hogy hosszú távon hogyan éreznétek magatokat egy értelmes, művelt, jó humorú, csupa szív, (állítólag jóképű is) de sportra totálisan immunis férfi társaságában? Van értelme írnom ilyen lányoknak?


2011. aug. 1. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme írni nekik. :)

Veszíteni valód nincs és Te is írtad, hogy szoktál mozogni. Igen, a kondizás is annak számít.

Szerintem sokan azért írják ezt, hogy életük része a mozgás, hogy lehet hogy nem azok az otthonülős típusok.

Írj nekik, adj esélyt magadnak és lebegjen az a szemed előtt, hogy ők veszítenek, ha nem ismernek meg.

2011. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne értelme! :) nem kell, hogy a sport legyen a (z egyetlen) közös nevező. egyébként a bizonyos szempontból a kondi is sport. törődsz magaddal, és ez a lényeg ;)

(17L)

2011. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hailey13 ***** válasza:
70%

a kondizás teljesen jó:D

és van esélyed. szerintem ilyenkor a lányok arra gondolnak, hogy 40éves, szűz,200kg, wow-kocka férfiak kíméljenek!:D

2011. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el amit írtál mert lusta vagyok, de ha érdekel több éve sportolok és nem csak hobbi szinten, ez a szenvedélyem, eddig 4barátom volt és a négyből csak az 1 sportolt.
2011. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát nemtom, nálam biztos nem sok lenne. Én kézilabdázom. Eddig 4 barátom volt és mind a 4 sportolt.
2011. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen idős vagy és hová valósi? :D
2011. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!