Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól teszem ezt? Vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem ezt? Vagy rossz helyen tapogatózom?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt nagyjából fél éve.Elkezdtem vele barátkozni.Úgy tűnt minden rendben van.Tudtam hogy van konkurenciám,de valami miatt a lány nem engem választott.Az szinte biztos hogy rosszul döntött(nem való neki az a fiú,ezt nem csak én mondom),én továbbra is tartom a lánnyal a kapcsolatot, ő is rendes velem azóta is.

Nagy baj ez?

Érzem hogy nem rontottam el semmit,ezt ő is mondta.Állitása szerint rosszkor jöttem képbe.A másik srácot régebb óta ismeri, és ő nem tud egyből bele szeretni senkibe.

Bevallom, és hiszem hogy lehet köztünk valami.

Volt már néhány barátnőm,de még nem éreztem senki iránt sem így mint ő iránta.

Próbálok más lányokkal is barátkozni,de mindenről ő jut eszembe...:)..


Igyekeztem komolyan leirni a kérdést.Tudom vannak az oldalon jópofa kérdések, de kérek mindenkit, aki most ezen is szellemeskedni akar,inkább ne tegye.

Köszönöm. :)

21/f


2011. júl. 24. 23:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ámen
2011. aug. 3. 00:26
 12/12 A kérdező kommentje:

Kitartó vagyok,nem hagyom magam lenyomni,de kééész,ebből most kiszállok...

Nincs értelme.Mindenkinek köszönöm a hozzászólását,sokat segitettetek,de ennek valami miatt így kellett történnie.

Biztos meg van az oka neki, hogy miért,valami miatt így lesz jó...

2011. aug. 9. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!