Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól teszem ezt? Vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem ezt? Vagy rossz helyen tapogatózom?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt nagyjából fél éve.Elkezdtem vele barátkozni.Úgy tűnt minden rendben van.Tudtam hogy van konkurenciám,de valami miatt a lány nem engem választott.Az szinte biztos hogy rosszul döntött(nem való neki az a fiú,ezt nem csak én mondom),én továbbra is tartom a lánnyal a kapcsolatot, ő is rendes velem azóta is.

Nagy baj ez?

Érzem hogy nem rontottam el semmit,ezt ő is mondta.Állitása szerint rosszkor jöttem képbe.A másik srácot régebb óta ismeri, és ő nem tud egyből bele szeretni senkibe.

Bevallom, és hiszem hogy lehet köztünk valami.

Volt már néhány barátnőm,de még nem éreztem senki iránt sem így mint ő iránta.

Próbálok más lányokkal is barátkozni,de mindenről ő jut eszembe...:)..


Igyekeztem komolyan leirni a kérdést.Tudom vannak az oldalon jópofa kérdések, de kérek mindenkit, aki most ezen is szellemeskedni akar,inkább ne tegye.

Köszönöm. :)

21/f


2011. júl. 24. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
&szerintem barátkoz vele ugy mint eddig,ha rájön hogy rosszul választott,ugyis jol fog alakulni a dolog...sok sikert :D
2011. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az 1. egy nő vagy fogalma sincs az egészről. Dehogy barátkozz vele, a pasija akarsz lenni. Ha elkönyvel barátnak akkor utána már soha nem fog rád úgy nézni, hogy vonzalmat is lásson benned.
2011. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen nő vagyok-az első.....szerintem ha normálissan udvarolna,kedveskedne sok mindent elérne :D
2011. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Barátkozni,hát igen...

Inkább azt mondanám, hogy tartom vele a kapcsolatot.Szerencsére nem követtem el azt a hibát, hogy megengedem neki, hogy elmondja a problémáit, ellenkező esetben tényleg barát státusban maradnék.

Nem is vagyok nagyon lelkizős tipus :D

2011. júl. 25. 00:01
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze ha szeret valakit az ember, akarva akaratlanul segíteni akar,történjen azután bármi is.

Megkérdezhetném az első válaszoló életkorát?

Fontos lenne.Az a baj hogy kedvességgel és normális viselkedéssel az érettebb nőket lehet megérinteni.

Sajnos nekem ez a tapasztalatom. :)

2011. júl. 25. 00:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy egyre több férfi tisztában ezzel a barát státusszal. Amúgy nem tudom-e van-e bármi problémád a nőkkel kapcsolatosan, mert segíthetek.
2011. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi a segítséget, de nem érzem úgy hogy problémám lenne a nőknél.Nekem mindig is azok a lányok voltak szimpatikusak, akiken látszott hogy nem lesz egyszerű.Aztán előbb utóbb mindig alakultak a dolgok,az én javamra,de ilyen szituban még nem voltam, hogy úgymond kikerüljek a ringből...:)
2011. júl. 25. 00:20
 8/12 anonim ***** válasza:
hátha 25éves nő érettnek van titulálva akkor lehet...akkor bocsi a rossz tanácsért :D
2011. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha 25 évesen így gondolkodsz,akkor az jó,igen, biztos érettebb vagy. :)

Megbocsátható bűn :)))))

2011. júl. 25. 00:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sokat jelent neked, és szeretnéd megszerezni, akkor maradj a barátja. Ha vége lesz a kapcsolatának, akkor majd nem kell neki bizonygatni már h rendes vagy, mert magától is tudni fogja, és sokra értékeli majd h mellette álltál mindig. Ha azt mondod, nem illenek össze mások szerint sem, akkor előbb utóbb úgyis szakítanak és akkor majd bejössz a képbe :)))
2011. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!