Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek? 15 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek? 15 évesek vagyunk

Figyelt kérdés

Nagyon kéne egy kis segítség.Van egy lány aki az egyik legjobb barátom volt és mivel nekem tetszett mondtam neki,hogy h járnék vele.A lánnyal azóta többször beszéltem és nem tudja,hogy mi legyen.Azt már mondtam neki,hogy mindenképpen barátok maradnánk ha szakítanánk még akkor is,de ő egyszerűen nem tud dönteni pedig sok közös dolog van bennünk :)

De nem tudom mit csináljak? Mit mondajak még neki,hogy sikerüljön összejönnünk?

De kezdem úgy érezni ki fog csúszni a kezeim közül.

Valami gyors és hatásos dolog kéne de nem tudom,hogy mi.

Kérlek segítsetek mert ez a lány nekem mindennél fontosabb.


2011. júl. 22. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
sajnos a csaj elég gyerekes, nem tud határozott választ adni, szerintem a legjobb megoldás ha maradsz a marokmarcsinál, hidd el nekem
2011. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van egy mondás, hogy "ha egy csaj azt mondja, talán, akkor rábsztál barátom" sajnos, ha tényleg bejönnél neki, akkor nem habozna.. és ha összejöttök, és szétmentek, utána nem lesztek ugyanolyan barátok az érzéseid miatt, sőt sztem már most sem vagytok olyanok, mint régen.. ezért nincs fiú-lány barátság.. próbáld megölelni, megcsókolni, hozzásimulni.. ilyesmi.. mondd hogy nagyon fontos neked, és nem akarod elveszíteni, mivel nagyon jól kijöttök, érdemes lenne megpróbálni hogy működtök egy kapcsolatban.. figyeltek egymásra, jól elvagytok, sosem unatkoznátok.
2011. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mondta hogy talán
2011. júl. 22. 10:25
 4/4 cserkó28 válasza:
tegyél fel mindent 1 lapra. csókold meg, az majd elgondoltatja.
2011. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!