Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elcsórtam tesóm elöl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsórtam tesóm elöl egy csajt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hali!van nekem egy tesóm(19/f), megismerkedett egy lánnyal(16, és én mondok nektek, qr.a jó a csaj), csak 1 probléma van, hogy úgy látszik én (14/f)jobban érdeklem. Én vicceimen nevet, engem figyel, elhív sutyiba cigizni, ha tesóm elmenne vele sétálni mondja hogy mennyek én is. Ha tesóm elhajt, hogy anyád hív, kisp.cs vagy, menny aludni, a csaj kitalálja, hogy fáradt stbstbstb...

szóval szerintem egyértelmü. nemigazán dumáltuk meg tesómmal, és nem is szeretném(büszkeség:S), de látható, hogy kell neki a lányka.

Mit csináljak? nem akarom, hogy tesóm megutáljon vagy bármi. engedjem át neki? ha övé nem lehet, enyém se? Ez teljesen olyan, mintha leszeretne ülni, de kirántom alóla a széket. :SS

és bocs egy hülye kérdésér, de tutira érdeklem?

pls normális válaszokat és részletezzétek a választ, adjatok tanácsokat

elnézést az esetleges helyesírási hibákért.

még1szer köx


2011. júl. 21. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Szokj le a cigiről.
2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hát én a helyedben nagyon nem venném el tőle, ha nem akarod, hogy egy életre megharagudjon rád
2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egy csaj nem ér annyit,hogy tönkremenjen tesóddal a kapcsolat.Ráadásul valószínüleg a lány veled sem lenne korrekt.Na és neked sem esne jól fordított helyzet.Szerintem hagyd.
2011. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
14évesen cigizel, büszke lehetsz rá.
2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Először is a bátyád barátnőjét elvennéd? Te sem vagy normális.

Másodszor szerintem csak beképzeled, hogy érdekled a csajt, mert normálisan viselkedik veled, de csak azért mert a barátja öccse vagy!

2011. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ne lovagoljatok már a cigin

ááh, olyan qrva nehéz megállni, mert télleg nagyon jó a csaj

2011. júl. 21. 13:48
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj logikusan, te 14 éves vagy, a csaj 16... Mit akarna tőled? Együtt legóznátok?
2011. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De nem a bnöje, csak leállt vele dumálni, és odajöttek

hát remélem csak képzelem :S

2011. júl. 21. 13:51
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
kész, csórd el! robbants ki egy családi válságot! anyádék elválnak! bátyád örökre megutál... hétvégén mehetsz a másik szülőhöz látogatóba. akkor talán van esélyed, ha egyikőtök ide másikótok oda kerül, legalább a bátyáddal nem fogsz találkozni a láthatósági idő alatt :D
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, bocsi a cigisért, nem szekálni akarlak vele. Amúgy szerintem is meg kéne beszéld a testvéreddel a dolgot, lehetőleg akkor amikor komolyabb a hangulat.
2011. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!