Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány állóhelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány állóhelyzetben rád néz, majd mikor te is ránézel, hirtelen elkapja a fejét, de nem megy el, hanem állóhelyzetben marad, és tudja hogy te nézed, az mit jelent? Érdeklődik irántad?

Figyelt kérdés
(lányok is írhatnak:p)
2009. ápr. 2. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
UFFF ez fájt.Engem mindig bámulnak a pasik és egyszer előfordult hogy az egyiket néztem,de NEM azért mert tetszett, sőőt szinte undorodtam tőle,de mégis valahova néznem kellet és rá bambultam(egy kis ideig).Ő meg rámnézett és én rögtön elkaptam a fejemet,mert attól féltem még azt hiszi hogy bejön nekem.Szval egyáltalán nem azt jelenti hogy tetszel neki.Persze lehet hogy mégis,de azért ne bízd el magad...
2009. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát van egód, az biztos:)

viszont itt tuti nem erről van szó, régóta szemeztem már a csajjal, tetszünk egymásnak (érzéseim szerint) csak kicsit őis félénk, énmeg annyira azért nem bonyolódok bele, hogy odamennyek...rosszul teszem?:)

2009. ápr. 3. 17:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Igaza van mondjuk az előző válaszolónak, ill. ez is lehet egy feltevés. De szó mi szó, én is azt hiszem (úgy érzem) a te esetedben valóban másról van szó. Sztem érdeklődik. Most mondok egy pl-t: amit írtál a lányról, azt magamra is vehetném, mert én is van mikor így viselkedem. Szóval ilyenkor zavarba vagyok. Most egy konkrét pl.: egyik oszttársamnak azt hiszem tetszem (fiúnak), és állóhelyzetben voltunk vmi előadáson (de teljesen más szögből tőlem, olyan 90°-ban), pont ránéztem majd egy pár pillanattal később láttam, h rám néz (akkor másmerre fordítottam a tekintetem/arcom)."elkaptam" a fejem. Zavarban voltam.
2009. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi!:)

csak hogy megnyugodj: nem én vagyok az a srác:)

amúgy neked is tetszik a pasi, azért jöttél zavarba?

2009. ápr. 3. 19:52
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok.:)

tudtam h nem te vagy az. nem is gondoltam.

A második kérdésed bonyolult. Nem tudok kiigazodni magamon. Azt hiszem arról van szó h jól esik hogy tetszek Neki. (feltéve ha nem tévedtem):O

2009. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!