Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány állóhelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány állóhelyzetben rád néz, majd mikor te is ránézel, hirtelen elkapja a fejét, de nem megy el, hanem állóhelyzetben marad, és tudja hogy te nézed, az mit jelent? Érdeklődik irántad?

Figyelt kérdés
(lányok is írhatnak:p)
2009. ápr. 2. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem felesleges bárhova is rakosgatni... ennyiből a világon semmi nem derül ki, de még csak nem is sejtet semmit.
2009. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szeretné, ha néznéd továbbra is. :)

Vagyis tuti tetszel neki, csak kicsit nyuszi és nem állja a tekinteted. Én is gyorsan elfordulok, ha úgy érzem már kezdek zavarban lenni, ha az a srác felfigyel rám, aki engem érdekel.

De próbáld meg! Menj oda hozzá beszélgetni kicsit és minden kiderül :)

Sok sikert!

2009. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hmm, pedig én megvoltam győződve róla, hogy ilyenkor van valami...:) mindegy

kategóriát váltani már nem lehet mi? első kérdésem volt, nemis én lennék ha nem krtam volna el:)

2009. ápr. 2. 22:38
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi 2-es!:) engem is érdekel a csaj, kifejezetten aranyos:)
2009. ápr. 2. 22:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Te is aranyos vagy szerintem.... :)))

Mindent bele!Hajrá!

2009. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamész,és elkezdesz beszélgetni,akkor majd meglátod,hogy érdeklődik-e irántad,vagy nem.
2009. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igazából beszélgettem már vele, nem komoly dolgokról:)

végig mosolygott, nevetett, de akkor már nem volt annyira zavarban, a szemembe mert nézni, asszem:)

csal azért kérdeztem, hogy ez a gesztus szerintetek mit jelent...olykor a test és tekintet árulkodóbb mint maga a beszéd

2009. ápr. 2. 22:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazásodból (álló helyzet ;) ) arra tippelek, hogy némileg görcsös és körülményes vagy. Szerintem ne aggódj, lazulj le, és hajrá. Veszteni valód nincs, take it easy.
2009. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy körülményes lennék, az állóhelyzetet csak azért raktam bele, hogy kicsit vázoljam a szituációt.

mert pl ha úgy írom hogy egymás mellett mentünk el és félrenézett tőlem, az nem biztos, hogy ugyan az.

szal így szerintem egyértelművé tettem, hogy tuti engem nézett és azért nézett félre mert én rá néztem.

a szitu az volt, hogy spannal dumáltam, mikor egyszer csak úgy félrenéztem oldalra, és látom hogy a csaj nézett, csak ugye gyors elkapta a fejét. ez maradt meg bennem.

2009. ápr. 3. 14:04
 10/15 A kérdező kommentje:

hmm, valaki átrakta a jó helyre a kérdést, thx!

(tuti a télapó volt!:D)

2009. ápr. 3. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!