Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 19. 13:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:DDD egyébként nem én vagyok, csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre is. :D
2011. júl. 19. 13:47
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg a kép tulajának, hogy milyen véleményeket kapott ^^
2011. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az meg milyen már hogy nem is magadról teszel ki képet?-.-Szégyeld magad remélem majd téged is feldobálnak ide.
2011. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jaj, nem kell itt oltani, hogy csúnya, mert nem az, nagyon is szép lenne az arca, ha nem sminkelné magát agyon, helyette csak annyit, amennyit feltétlenül szükséges, nem járna naponta háromszor szoliba és kicsit visszafogottabban öltözködne. egyszóval természetesebb lenne. nem tudom, milyen belsőleg, de szerintem ott is túl mesterkélt, tehát az előbbi mondat oda is érvényes.
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy teszed fel a kérdést, hogy "mit gondoltok RÓLAM?", aztán mikor kapsz egy rakás negatív kritikát, akkor meg jössz azzal, hogy "á, nem is én vagyok". Na persze. Nekem az a véleményem, hogy igenis te vagy a képen, és azért tetted fel, hogy begyűjts egy pár "hú, de dögös" hozzászólást, mert el vagy szállva magadtól, csak hát nem jött össze. Vagy ha tényleg nem te vagy, akkor sorry, de akkor meg bunkó vagy, amiért más képét engedély nélkül felrakod.

Amúgy osztom annak a hozzászólónak a véleményét, aki azt írta, hogy kevesebb csicsával nem lenne veled semmi baj. De addig amíg ilyen mű vagy, ne lepődj meg, ha csak dugásra kellesz a pasiknak...

2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ha nem is te vagy, minek teszed fel???? és 96os évjárat? kinéz a csaj vagy 20nak... elég tré vagy, ha mások képeivel reklámozod magad.

amúgy a lány nem csúnya, csak nagyon mű. de biztos van, akinek ez jön be.

18L

2011. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szomorú, hogy sok no azt hiszi, hogy ez kell a férfiaknak.Nekem egy kicsit sem vagy az esetem, sot nevetségesen rondának tartalak ezzel a agyonsminkel ábrázattal.Biztos van olyan akinek ez bejon, azok vigyék az olyan csajokat is mint te, én meg keresem a naturális szerény lányokat, mert azok az igazán szépek :)
2011. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a tipikuslefotózommagamésmindenkinekmegmutogatomacsöcseimetésazthogymennyiretudokcsücsöríteni típusú fotó nem jön be. Ettől függetlenül jók az adottságaid és szép csaj vagy,de nekem az ilyen magamutogatós emberek nem szimpatikusak :) a pasik meg úgyis nyálaznak majd a fotódra.
2011. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

fb adatlap. közszereplő? nem is tudtam h manapság így nevezik a k*rvákat.:D

18L

2011. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a kép fele photoshopbol áll :D
2011. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!