Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 5 lány közül meiket válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 lány közül meiket válasszam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
facebookon elkeztem jelölgetni lányokatt vagy 30 at.aztán abból sikerült 5 lánnyal komolyabb beszelgetésbe belemennem.ma talalkoztam 3 ánnyal,az eggyikkel 2 orakkor 4 ig voltam vele,a masikkal 5 töl 8 ig a harmadikkal negyed 9 től 10 ig.azon kivül,hogy hulla fáradt vagyok,nem tudok dönteni.és holnapra még van 2 csaj.öszintén megmondva 3 napja örültem,volna ha 1 lánnyal összejön a randi,de ez nekem sok xd.mindeggyik nagyon szép,sorban irok a korokat 15-17-17-19-22 én 20 éves vagyok.mindeggyiknek bejövök,vagyis ennek a 3 nak tutira.Nem k-va eggyiksem,mert 3 lépést mindeggyi krartotta,mindegyik komoly kapcsolatot akar,mind ahogy én is.A másik kettővel nem tudom mia helyzet,velük majd holnap.mindeggyik a közelben lakik 10 km es hatótávon belül.Azt nem akarom,hogy több lánnyal mindenfélekép 1 kell.na de meik :( :( .Nem gondoltam,hogy ez lessz a jelölgetésből :( ( 20/ffi )
2011. júl. 18. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"amelyikkel a legjobban érzed magad amelyikkel a legjobban összetudnál hangolódni amelyik a legjobban tetszik:D amelyik szerinted a legjobban esélyes veled egy hosszu komoly kapcsolatra és amelyikkkel igy a legjobban kijössz enyiből már csak el tudod dönteni"


+ amelyik korban is legjobban illik (15-öt alapból kilőném, hacsak nem sokkal érettebb kortársainál)

2011. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
korban 17-19 éves illik hozzád. a többiről nem tudok nyilatkozni, lehet aranyosabb a 22 éves,de a 15-nek még a tojáshéj a seggén van.
2011. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor a 15 évessel szerintem ne nagyon foglalkozz.Bulizni el se tudnád vinni mert nem engedik be stb..

Szerintem találkozz a másik 2-vel is mert lehet hogy közöttük van az aki a legjobban bejön és a legnormálisabb.

Legközelebb azért szerintem ne ismerkedj ennyi lánnyal mert nehéz a választás ilyenkor :D nem is kicsit...

azt válaszd aki kb szeret olyan helyekre járni ahogy te és nem otthonülő típus hanem el tudsz vele menni bárhova.

L19

2011. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem a nálad idősebbet és a legfiatalabbat semmiképp ne válaszd mer egyik se jó :/ A maradék 3ből pedig belső alapján válassz ;)
2011. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na aztán kire esett a választás ?
2017. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!