Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy 16 vagyok és még nem volt.. igen tudom meg kell várni a megfelelő időt de akkor is az mikor jön el?
2011. júl. 17. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz, hogy mi hiányzik: pénz vagy külső adottságok

persze sok csaj azt mondja hogy őt a külső nem érdekli, de ez hülyeség. vannak kivételek, de ha tényleg ennyi csajt nem érdekelne, nagyon könnyű lenne csajt szereznem. elég élesen fogalmaztam, de a többséggel tényleg így van. különben minden vidéki parasztnak lenne jó csaja

2011. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát pedig igenis ki szoktam járni és van egy rakat lány barátom is, pénzem igaz nincs de 16 évesen nehogy már azt mondjátok hogy milliókkal kéne szaladgálnom egyébként haverjaim se állnak valami jól anyagilag nekik mégis van és hát azért nem vmi szépségbálványok (és egy szóval se mondom hogy én az vagyok)
2011. júl. 17. 19:08
 13/18 anonim válasza:
menj el 1 jósnőhöz és megtudod tőlee
2011. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16 évesen nem neked kell gazdagnak lenned, hanem a szüleidnek. Bár ez nem minden csajnak számít, de akinek nem ez, annak a külső.
2011. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ismerkedj, légy nyitott. :)
2011. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak küldtem privit ha érdekel írj vissza :D
2011. júl. 17. 21:13
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem sincs pasim. :@ Lehetett vna már több is csak elbasztam a tüskés modorommal. XD Ha gondolod írj privit.


L/15

2011. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom, és 16 éves vagyok .

Szeretnék de nem fogom siettetni mert még senki sem volt akivel úgy éreztem volna hogy megérné..

Amikor eljön az idő azt meg meg fogod érezni .. *remélhetőleg* :)

2011. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!