Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán, parkokban és egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, parkokban és egyéb helyeken, hogy ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
"véletlenül" fuss össze vele ha érted mire gondolok :D
2011. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

vegyél 1 kutyát :D


de tényleg

5 percre "kölcsön kaptam" 1ik ismi kutyáját sztem meg döntöttem az elérhetőség begyűjtés rekordomat :D

19F

2011. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ritka az iylen helyeken felszedni a csajokat szerintem, olyan tolakodó

már nem egyszer jöttek oda hozzá az utcán ,de iylen tök béna álkérdésekkel :DD

szerintem bulikban próbálkozz vagy esetleg konditeremben ,na ha ott jönne oda hozzám egy helyes izmosabb pasi hoyg segítsen akkor valahogy az már imponálóbban hat..

2011. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mond neki ez:

szia! elvesztettem a telefonszámomat! MEGADNÁD a tiéd? :P

2011. júl. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na az ilyen szar szövegeknél tudnám elküldeni az illetőt egy melegebb éghajlatra.

Inkább jöjjön valaki oda hozzám az utcán, hogy "Szia, bocsi zavarhatlak? Megláttalak és úgy éreztem ide kell jönnöm beszélgetni veled." vagy nem is érdekel mit mondd csak ne ócska gagyi mű betanult szarság legyen.

Amúgy a kutya sétáltatás tényleg jó ötlet. Vagy te menny el ilyen kutyafuttatókba, parkokba és menny oda hozzájuk a kutya ürügyén.

Sétáló utcákba padon ülő lányokhoz is oda lehet menni (nagyobb az esély hogy várnak valakit, de ki tudja..).

2011. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!