Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan zajlik egy piknik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy piknik?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi,hogy mi szükséges egy piknikhez,3-ik randin,milyen hangulat,milyen ruha /én L/19/,milyen eszközök,tárgyak,milyen környezet,esetleg apró meglepetés ?

Válaszokat köszi előre is!


2011. júl. 16. 00:21
 1/6 anonim válasza:
Maci laci a bokorba:D
2011. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Piknik: kaja, pia:)
2011. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na most menjünk sorba.

A hangulat tőletek függ.

Ruhát valami olyat érdemes felvenni, ami egyszerre nőies és praktikus. Ez függ attól is, hogy hova mentek. Teszem azt 3 lépésre van a ház, akkor ebből a szempontból édesmindegy mit veszel fel. Ha meg előtte kell kirándulni meg sziklát mászni, akkor meg ami ahhoz kell. Szóval a helyhez képest nőiesen, de mindenképpen praktikusan, vehetsz szoknyát, valami helyes nyáriruhát mondjuk, csak abban nem mindegy hogyan ülsz.


igazából visztek enni inni, amit szerettek, ehhez kell válogatni eszközöket, de egy kés, poharak, tányérok, szalvéta az azért úgy kell. Ha nem féltek hogy összetörik akár az egyszeri étkészletből is vihetitek ezt, de a papír vagy műanyag kicsit egyszerűbb.

Én mondjuk javasolnám, hogy készítsétek elő otthon az ételeket, mondjuk falatkákká, a gyümölcsöket is felvágni, de ezt nem muszáj én/mi így szoktuk, ha romantikázni akarunk, de ha elmegy a család és banzáj, akkor a kilós kenyér egyben kerül be, a szalámi, a zöldség, a gyümölcs is egyben, csak megmosva, aztán helyben csinálunk belőle szendvicset.

Kell egy pléd, szerintem. azon mégis kényelmesebb.

A környezet, vagyis a helyszín attól függ, hogy mit akartok csinálni. konkrétan kettesben akartok lenni, csak ketten, vagy nem baj ha vannak körülöttetek mások is.

Apró meglepi. Mondjuk sütsz valami finomat, vagy valami extrábbat viszel.


Hát általánosságban így ennyit tudok mondani :D

2011. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,utolsó válaszoló,ez valóban hasznos tanács volt! :-)
2011. júl. 16. 00:47
 6/6 Cliff Barnes ***** válasza:

Maci Laci, ez jó.

De a vadőrrel vigyázz. Szerintem egy látens, ligeti szatír.

2011. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!