Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen fiúként, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen fiúként, hány éves lehet a legfiatalabb barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy értem mekkora korkülönbség nem sok még? 6 már sok?

Jogilag nem mehetek 18 alá.


2009. ápr. 1. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
16 alá nem mehetsz.De amógy ha 15 éves és szexeltek közös beleeggyezéssel akkor nincs semmi baj.
2009. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem lesülne a bőr a képemről, ha egy pisis 14-15 évessel kezdenék...Mit lehet egy gyerekkel kezdeni??? Szerintem jó ötlet 18 felett maradni... Legalább nem kell mindenre engedélyt kérni anyucitól...
2009. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"16 alá nem mehetsz.De amógy ha 15 éves és szexeltek közös beleeggyezéssel akkor nincs semmi baj."

Egyik mondatoddal agyonütötted a másikat. :-D A közös beleegyezés mindenképp szükséges, máskülönben életkortól függetlenül erőszakos közösülésnek minősül.

A jelenleg hatályos Btk. 14 éves kortól engedi a szexet. 14 éves kor alatti személlyel már megrontásnak minősül, ellenben 14 éves kortól a másik fél életkorától függetlenül szabad a szex.

Más kérdés, hogy akármit is mond a törvény, emberileg is észnél kell lenni. A 14-18 éves lányok pszichés és testi fejlettsége is elég széles skálán mozog, és aki még testileg-lelkileg gyerek, még ha 18 éves is, nem kéne rámozdulni. Szóval hogy hány éves korig mehetsz lefelé? 14 az alsó határ, de légy észnél, aki nem érett rá, azzal semmiképp ne tedd!

2009. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!