Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 évesen fiúként, hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen fiúként, hány éves lehet a legfiatalabb barátnőm?

Figyelt kérdés

Úgy értem mekkora korkülönbség nem sok még? 6 már sok?

Jogilag nem mehetek 18 alá.


2009. ápr. 1. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát én 22 múltam a barátnőm meg 17 múlt. Teljesen felnöttesen gondolkozik, értelmes, nem az a vihogó buta tini mint a mostani átlag fiatalok, teljesen jól megvagyunk szerelmesek vagyunk egymásba, a sex is jó, ráadásul oylan magas, mint én.

Haverok eleinte cikiztek, hogy liliomtipró vagyok, de amikor meglátták rájöttek, hogy érett csak a korához képest.Szerintem nicns iylen korosztály határ, de azért 15 évessel ne járj, nekem is marhanagy mázlim volt a 17 éves barátnőmmel.


22/f

2009. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet a barátnőd, akivel megértitek egymást, és nem tartod "gyerekesnek", hanem mindketten elég éretten tudtok viselkedni, gondolkodni... Az én barátom 30, én 22 vagyok, de őszintén én úgy érzem mintha ő 25 éves lenne.
2009. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Közetm és a barátom között 3 év van, nekünk ez pont ideális. ettől függetlenül, ha tetszik egy 6 évvel fiatalabb lány, és te is tetszel neki, bármi lehet. Ha a szülők nem ellenzik, nincs mitől tartanod. Persze gondolnod kell arra, hogy az a 15 éve lány még igen fiatal, kíváncsi és kalandvágyó. Nem szabad kihasználnod és fordítva sem! Legyél hozzá kedves és legyél vele türelmes, az a szüleinek is tetszeni fog.
2009. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Jogilag bárhány éves lehet. Csak 14 év alattival nem szexelhetsz.

olyan 5-6 év szerintem

2009. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

"Jogilag nem mehetek 18 alá"


Ez butaság, miért ne mehetnél? 14 év alatt büntetik a sexualitást.

2009. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát 14 év alatt elég rossz lenne...

Deh ha már elmúlt 14 és szeretik egymást meg nem tartod gyerekesnek a másikat akk simán lehet egy jó kapcsolat:::)

Nekem van egy 14 éves barátnőm én 20 vok és nagyon szeretjük egymást.:)

2009. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Sztem 6 év nemsok akk lenne sok ha mondjuk a csaj lenne 13 te meg 19...Deh ha mondjuk a csaj 14 te meg 20 vagy 21 és megértitek egymást és szeretitek akk semmi gond..:)
2009. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Jogilag nem mehetek 18 alá????

Ezt kimondta???

14 év alatt nem mehetnél..

2009. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
de igenis nem mehet alá... van egy jó haverom, 19 éves, 15 éves a barátnője és a barátnője szülei feljelentették mert lefeküdt a csajjal :S és sajnos van egy ilyen törvény h ha a férfi nagykorú, akkor a lány csak 16 éves kora után feküdhet le vele. elvben persze, gyakorlatban minden megtörténik. csakhogy a haveromat annyira utálták a csaj szülei, hogy így akarták őket szétválasztani :S:S ilyenkor pedig nem számít a lány véleménye. komolyan mondom, nem a kisujjamból szoptam, végig csináltam vele azt az időt, izgultam h ne legyen semmi baj
2009. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta az előző, nem 18, hanem 16 alá nem mehetsz:) tapasztalatból tudoom, mert nekem is várnom kellett emiatt:D
2009. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!