Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Nemrég felhívtam azt a fiút aki tetszik nekem elég durván beszélt velem megéreztem tőle mikor tud velem találkozni és ő azt mondta hogy egyik nap se jó és már két évé ismerkedtünk. Lehet ebből valami? 14/L
2011. júl. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha durván beszélt veled akkor minek akarsz vele találkozni? Ne légy csicska.
2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit szeretünk, azt nem akarjuk szándékosan megbántani!!! Ha valóban bunkón, lekezelően beszélt veled, akkor nem értem, hogy miért akarsz vele lenni?! Egy pasi azt szereti, ha meg kell küzdeni álmai nőjéért, és nem azt, ha "odadobod" magadat, hogy "Nesze, itt vagyok, csinálj, amit akarsz!..." Egyelőre a tanulásra figyelj, aztán majd jönnek a jobbnál jobb pasik is, akik meg is becsülnek téged!!!! ;) 16L
2011. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval... nekem kifejezetten NEM tetszeni ha "odadobná" magát
2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el
2011. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szarj a fejére.
2011. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!