Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon mit és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon mit és hogyan írjak lá a lányra, ha nagyon megtetszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 22:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%

szia!

nem találkozunk valahol?


találkoztok, beszélgettek és megkérdezed, holnap nem találkozunk?

stb.

a facebook nem randizni van!

2011. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Facebook-on sehogyse. Halva született ötlet.
2011. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mimano ***** válasza:
Csatlakozok az előzőkhöz... Nem arra való. A való életben legyél bátor, a lányok is jobban értékelik.
2011. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőé, illetve másodiké a pont! :D
2011. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha élőben még nem is láttátok egymást alapból nem egy sikeres ötlet. Egyébként pedig csak simán, alap témák. Mintha már rég ismernéd. ;)
2011. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy!!!! tudom hogy biztos nagyon teccik de én tapasztalatbol mondom nagyon rossz hely ez erre.Utálom mikor rámirna a pasik és talizni akarna vagy csak beszélni.nem szeretem de am ha te minden esteben meg akarod csinálni akkor az a lényeg hogy ha elutasit akkor ne erölködj tovább mert nagyon idegesitö és a végén letilt vagy jelent
2011. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értettem a mondandót, de élőben meg egyszerűen nincs meg az az alkalom. Menjek el egyedül a városba és ott menjek oda valakihkhez? mert ugye ők nem egyedül vándorolnak a városba a csajok vannak min 3-4en :D
2011. júl. 14. 23:30
 8/11 anonim válasza:

első vagyok, pontosítok!


szia!

eljössz valahova (csak te; egyedül, meg én; nem a barátnőiddel; nem a kiskutyáddal... ja de ő még jöhet; nem a nagymamával; és nem a tesóddal) találkotni, beszélgetni, ismerkedni. holnap is elmegyünk valamerre? stb...stb


remélem így már érthető... :S

2011. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem ismerkednék facebookon..nekem nem jönne be ha valaki így ír rám mert akkor valszeg csak külső alapján érdeklem, az meg már halott ügy.
2011. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia cica nem akarsz ba'szni?
2011. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!