Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért taszítják el a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítják el a csajok a kövér fiúkat?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves fiú vagyok! Jó nem vagyok egy kisdarab,de azért nem vagyok sztem magányra ítélve!Én velem minden csaj csak anyit akar hogy barát,több nem ! Ezért írok ide hogy szerintettek mit tegyek ??
2011. júl. 13. 23:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

18x cm vagyok, 5x kg. Nem vagyok emos, nem vagyok cicafiú, nem vagyok divatmajom, nem vagyok apuci elkényeztetett milliomos gyereke megg ilyenek, szóval el lehet felejteni ezt a baromságot, hogy mindenki aki nem dagadt, ilyen ember.

Mellesleg nekem soha nem volt bajom a kövérekkel, húsossabb emberekkel. Ezt csak az emózosnak írom.

Legyél vidám, jó fej, komoly, intelligens, legyen személyiség és legyél büszke rá, aki vagy. Akkor sokkal angyobb esélyed lesz. Van akinek inkább a nagy darabb srácok jönnek be. Hidd el.

2011. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
tényleg igazuk van. a sok víz fontos mert az kimossa a szervezetből a méreganyagok egy részét javítja az emésztést is!!
2011. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

Azért taszítják el/taszítanak el, mert a külső fontos mindenkinek! Aki nem mondja, még annak is! Ameddig nem fogadod el ezt a teljesen egyértelmű tényt, addig nem tudsz továbblépni a következő lépcsőfokra! A következő szint pedig, hogy elkezdesz sportolni, és nem magadat sajnáltatni barátom!

Nem sértegetésből, és szemétkedésből írom ezeket a sorokat, hanem tapasztalatból. 22 éves koromig kövér voltam, a csajok nem akartak tőlem semmit, sőt undorodtak tőlem! A végső csepp a pohárban az volt, amikor főiskolán a barátaimmal elmentünk bulizni egy csendes helyre, ahol többségben voltak a lányok a fiúkhoz képest. Mindenki elkezdett csajozni, gondoltam én is bepróbálkozok egy kedves arcú lánynál. Odamentem, megszólítottam. Egy szót nem reagált vissza, de még életemben nem láttam olyan undorral teli tekintetet. És itt halt meg, és egyben támadt fel bennem valami, elhatároztam, hogy elkezdek sportolni, és fogyózni, persze ésszel. Meg is lett az eredménye, 24 éves koromra lefogytam, és az edzéseknek köszöngetően, némi izmot is felszedtem, így többé kevésbé elégedett vagyok magammal. (Persze azt nem mondom, hogy a fogyókúrás éveim alatt nem voltak gyenge pillanataim, és nem csábultam el, mert megtörtént, de utána folytattam a fogyózást és az edzéseket.) Egyre több bátorsággal vágtam bele a csajozásba, olyannyira, hogy mára barátnőm is van.

Furán hangzik, de annak lánynak vagyok hálás érte aki akkor és ott, olyan szemekkel nézett rám, hogy a bele kifordul. Mert addig nem kap a fejéhez senki, amíg ténylegesen és durván nem szembesül saját magával!

Miért írtam le a történetemet? Hogy tanulj belőle, és Te ne kövesd el azokat a hibákat amiket én! 16-22 év! A legszebb éveim lehettek volna, de a kövérségem miatt kihagytam! Neked még nem késő! Sőt sohasem késő!

A világban a külsőségek fontosak, ha nem tetszik amit látnak, akkor nem fogják megadni az esélyt neked arra, hogy megmutasd mi rejlik a lelkedben, akármennyire szép is, akármennyire is tudnál szeretni egy nőt! 29F

2011. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a nagyobb darab pasik jöttek be. Aztán beleszerettem a páromba, aki elég vékony volt. Tetszett úgy is, de azért titkon szerettem volna, ha van egy kis pocakja. Aztán, mivel elég jól főzök, végre lett is és nagyon örülök neki. :)
2011. júl. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

115 kilóról lefogyva 105-re összejöttem a barátnőmmel, aki még mindig - 10 hónap - velem van. Ő se vékony, mégis jól elvagyunk, bár én azokat a lányokat tartom ideálisnak, akik vékonyak, de van rajtuk egy kis fölösleg. Az nőiesebb és nem nyitott anatómiai szakkönyv, hanem hús-vér ember a társad.

Megoldás: sportolj és fogyj le, az a 100 kg, amivel indítasz egyáltalán nem katasztrófa, de azért nem szép - az én 120-125 kg-om sokkal rosszabb látványra, hidd el!

Szóval sportolj és hagyd ki az ebédet, nálam ez 1-2 hónap alatt simán levisz 10 kilót. 90 kilóval pedig még az a csaj is megnéz, ha jól öltözködsz, aki nem a mackós alkatra bukik. Aki pedig szereti, ha mindenütt van egy kis puha párnád, az odáig, meg vissza lesz tőled!

2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
És a pasik mért taszítják el a kövér lányokat?
2011. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!