Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért taszítják el a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítják el a csajok a kövér fiúkat?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves fiú vagyok! Jó nem vagyok egy kisdarab,de azért nem vagyok sztem magányra ítélve!Én velem minden csaj csak anyit akar hogy barát,több nem ! Ezért írok ide hogy szerintettek mit tegyek ??
2011. júl. 13. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet.
2011. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

inkább legyél kövér (bár nem tudom hány kiló vagy stb..) mint kis 20dks emos köcög.


15/F 82KG 183CM

2011. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mégis mennyire vagy kövér? És milyen magas vagy? Fogyni nem próbáltál még?

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a média és a divatvilág "ülteti" az emberekbe ezt a szépségideált. Gondolom Te sem szívesen jönnél össze egy kórosan elhízott lánnyal.

2011. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fogyj le és szálkásíts!
2011. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
180cm/100 kg (Sajna) Ezért nincs sztem barátnőm !!
2011. júl. 13. 23:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen de tényleg szálkásíts! Én járok kondiba tömegnővelőzők na ezt netedd mert ettől nem tudsz fogyni. Egyébként 76KG-val kezdtem 9 hónapja. Ja és ne feledd nincsenek csodaszerek meg hasonlók amelyek segítenek fogyni. A mozgás a biztos módszer:)

második voltam

2011. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, diétázz és mozogj! Én 189 cm vagyok és 110 kg voltam. Szigorú diétával és intenzív mozgással már 25 kg-t adtam le. Ha fogynál egy kicsit a csajoknak is jobban bejönnél és egészségesebb is lennél. Hidd el, nem lehetetlen! Fogyással kapcsolatban hasznos ötleteket kaphatsz ezen az oldalon a "Fogyókúrák" kategóriában is.
2011. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ki okatni de szerintem ha fogysz se kéne 80KG alá menned (csak tipp)

2.voltam

2011. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mond sportolni kell egy kicsit, vagy egy kicsit többet.

Kevesebb zsíros szart enni. (néha lehet de ritkán és keveset)

Sok zöldség, gyümölcsöt kell enni. Inni rohadt sok teát, vizet. Én nem nagyon eszem reggelit, de erre nem bíztatlak.

2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ne sírjon a szád, hanem sportolj. Én sem állnék le kövér pasival, mivel én is megküzdök azért, hogy ne hízzak el. Ugyanezt elvárom a másik féltől is.
2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!