Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb kép? (egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb kép? (egyes vagy kettes)

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


2011. júl. 13. 20:14
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
jó kép mind a 2,nagyon helyes vagy,nekem bejosz így:) ha választani kellene a 2.választanám,de az 1.se semmi:)
2011. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Noss...

Nekem nem annyira tetszel,a neved alapján nem így képzelnélek el.Kis ékonyka,egypofonos gyerek vagy.

Amugy ha nem pózolnál,meg nem erőltetnéd ezt a"sármos vagyok"fejet még aranyos is lehetnél.

Nagyon sokat levesz az egoizmusod.Persze ha egy kidolgozott testű érett férfi vágna ilyen fejet az már más,de te ne erőltesd.

Mindkét kép rossz,de már elfelejtettem az egyiket ugyhogy nem tudok választani:D

2011. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj egy harmadikat, amin nem magadat fotózod tükörből. és kombózd össze az elsőt a másodikkal, vagyis inges-öltönyös formáció, valami mosollyal. Ez utóbbi attól függ, milyen legyen, hogy mit akarsz elérni a képpel.
2011. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
nemtudom mért kell leszollni,o csak azt ke´rdeztehogy melyik a jobb nem azt h a telefon meg óra stb,ne irigykedjetek.és ahogy már elottem is megirtak h mindne szulo porball a gyaerekenek mindent megadni,aki meg leszollja az nézzem eloszor tukorbe,és ma már nem az a meno a csajok szemében ha a pasi legalább 100kg...ennyit ide.2.nekem jobban tetszik,de már rtam 1et ide h a maśodik se semmi,én voltam megint:D
2011. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Nem 100kg,de izmos és sportos,ez mindíg "menő" lesz.

Nézzek tükörbe?Bomlanak utánam a pasik elárulom,tehát nem kell itt nyalizni,van akinek csak ilyen jut és neki Ő is álompasi kategoria.Ennyit ide:D

2011. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó::D Szerintem meg anyád kolbászt kötöz rád hogy legalább a kutya foglalkozzon veled.!!Nem biztos hogy a külsőd miatt,hanem mert ordenáré egy nagyképű csaj vagy.:P Ennyit rólad cicc..;)
2011. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
hát figyelj,nekem is van pasim,szal minek kellene nekem o? én csak annyit mondtam,h nemkell leszollni mert lehet h van akinek o jon be és nem véleményt keŕt hanem csak h melyik a jobb+nem nyalizok,ennyit errol,nem szeretnek ilyenen vitázni:)
2011. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Növessz borostát és fotóztasd le magad valakivel. Akkor rendesen fogsz kinézni. Alapjáraton nincs veled semmi gond.
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, de nekem nem jössz be. A fotók pedig nem előnyösek. Én is az időzítőt javasolom. Ha választanom kellene akkor az elsőt mondanám.
2011. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "kedves utolsó"és anyám 5éve meghalt a párom pedig 4éve foglalkozik velem éjjel nappal,más véleménye meg nem izgat.

Ha attól nagyképű vagyok,mert leírtam,hogy sok férfinak tetszem,akkor legyen.Valamit azért jól csinálok:D

2011. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!