Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fejezzem ki magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki magam?

Figyelt kérdés

A kiszemelt sráccal csak msnezünk-még nem hívott el talizni.

Szeretném valahogy ott kimutatni,hogy van esélye nálam,de nem tudom hogyan.Nem akarok nyomulni,se semmi,csak apróbb jelzésekkel,igazán nem akaorm letámadni.

Valami olyasmi is kéne,amiből rájövök,hogy én is bejövök neki,akkor talán el merném hívni talizni,anélkül,hogy így rákérdeznék: bejössz nekem? Szóval értitek:)

Ti milyen praktikákat használtok??

17L


2011. júl. 11. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyanígy egy sráccal. Csak msn-en beszéltünk és ez idő alatt egyre jobban megtetszett (mármint a személyisége). Szóval már hónapok óta beszélgettünk neten és én már nagyon szerettem volna vele találkozni, de úgy ahogy nálad nem hívott találkozni. Így a kezembe vettem a dolgokat és én hívtam el. Hidd el sokkal jobban jársz ha te hívod el mintha "jelzéseket" küldenél. Abból még nem biztos, hogy leesik neki, hogy akarsz tőle valamit vagy, hogy szeretnéd, hogy közeledjen. Hiszen nem kódfejtők, hogy rájöjjenek lehetne több is és gondolom te sem szereted amikor nem tudod mi a helyzet. Szóval szerintem hívd el te, nem randira csak sima találkozóra. Nekem bevált. Hajrá!
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de vhonnan azért ki akarom szűrni,hogy bejövök-e neki,nem akarok koppanni:\
2011. júl. 11. 12:50
 3/3 Worden válasza:
Mond meg neki az öszintét hogy szereted stb . Mellesleg mi történhet ? csak msn volt köztetek semmi más No para probáld meg.
2011. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!