Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves srác vagyok, és a...

15 éves srác vagyok, és a mellbimbóim hogy is fejezzem ki magam "serdülésnek" indultak:D Egy időben az egyik, most pedik a másik.!?

Figyelt kérdés

Nemsokára nyár, és rengeteget járok úszni. Ezt nagyon cikinek érzem és úgy gondolom nem vagyok ezzel egyedül:):$

mi a megoldás?

értelmes válaszokat kérek:D


2011. márc. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

mi van a bimbóddal?:D

L/17

2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Megoldás?

Fejlődj vissza!

Nézd, ez a természet rendje. Képzeld el a lányokat, amikor nekik serdül a mellük, ráadásul még menstruálnak is. Mégsem nyafognak.


De a fiúk olyan kényeskedő feminimek lettek...

Nem csodálom, hogy megszűnt a sorkatonaság.

Nincsenek már igazi férfiak.

2011. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül lány véleményére lennék kíváncsi...

A serdülés időszakában, megduzzadnak a fiúk mellbimbói is tuttommal...

és azért ez strandon FULL gáz:S:S

2011. márc. 21. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

már értem..:D amúgy szerintem ez nem gáz,az viszont hogy ezen problémázol kicsit az.

2011. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ha full gáznak tartod ezt a normális jelenséget, akkor te agyban még nagyon gyerek vagy.

az, hogy ezen nyavalyogsz, sokkal nagyobb gáz.


Ezen a mellbimbós dolgon nem tudsz vátoztatni. Legfeljebb nem mész strandra. Ennyi.


Nem bunkóból mondom, csak szeretnélek rádöbbenteni, hogy ez nem probléma, és rajtad kívül a kutya le nem szarja a melleidet a strandon.

2011. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!