Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a serdülésnek az elő jelei?

Mi a serdülésnek az elő jelei?

Figyelt kérdés
F 13
2010. okt. 5. 15:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsanat Ferfi 12 eves vagyok !
2010. okt. 5. 16:02
 2/17 anonim ***** válasza:
a te korodban minden. mondjuk hogy ilyen hülyeségeket kérdezel. egyébként hogy szőrösödsz, feláll, és hogy nem hánysz a lányoktól.. ha mégis, az baj:/
2010. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Pattanások, szőrösödés, fokozott izzadás, hangmélyülés vagy éppen magasodás, szokatlanul nagy étvágy, visszapofázás a szülőknek, mindenki hagyjon békén úgyis én vagyok a legokosabb a földön-világnézet....Az öcsém is serdül :D
2010. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nő a kukid meg a golyóid
2010. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:D köszönöm!
2010. okt. 5. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Aztán később meg nő a kukidon meg a golyóidon.

Nah, a felvilágosításon is túl vagyunk egy kosszal.

2010. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát elkezd pelyhesedni a kukid,de még nem nő meg lényegesen nagyobbra,csak kicsit nő,az kicsit később van,már mint a lényeges pénisz méret növekedése,mutál azaz mélyül a hangod,kicsit megnyúlsz,esetleg izzadsz,lehet hogy reggelente feláll a fütykös,és néha ragacsos trucsit tálalhatsz a boxerban,ami előváladék.De ezek 12-16 éves korban szoktam előfordulni,mert nem mindenki egyenlő ütembe fejlődik,valakinél sokkal később szokott ez megtörténi.Ja és láb szőr,meg később herén is van,de az nem mindenkinél fordul elő feltétlenül,és olyan is van hogy kisbajuszkája nő valakinek akár 12-13 évesen.Általában azért 13-14 évesen ezek a folyamatok már elindulnak.

Veled mi a helyzet,van valami ezek közül?

2010. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Haat.. nekem mar eleg nagy a szor a kukimon vagyis mer nem pelyhes hanem nagyobb..... mar nott egy ket pattanas is....
2010. okt. 8. 16:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá,hát akkor te már serdülsz,kamaszodsz,örülj neki mert valaki csak 14 évesen kezd el szőrősödni és az már ciki szokott lenni,hogy mindenki már fejlett ő meg még nem.Később se borotváld ám le a kukidról teljesen a szőrt,mert sok butaságból leszedi az összeset,ne legyél te is ilyen.Örülj,hogy más kezdesz nagy fiú lenni.
2010. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És növögetsz odalennt is,meg magasságra?
2010. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!