Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjak szájrapuszit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjak szájrapuszit?

Figyelt kérdés

Le szeretném venni a lábáról. A kölcsönös vonzalom megvan, de még idáig nem merészkedtünk. É pedig nem igazán tudom még, hogy is csináljam. :/

L/14


2011. júl. 9. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nyomd rá a szádat az övére. mintha simán az arcára adnál. és ne kezdj csücsöríteni. az megagáz.
2011. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Először csak simogasd meg a pofiját.
2011. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó technika lehet ha csak a szája sarkára adsz puszit, de ugye nem a szájára. (így mégse te adsz először szájra puszit) Ezzel jelzed h te már szeretnéd:)
2011. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy hülye kérdés, de ugye ennek nem olyan "cuppanós puszinak" kell lennie? Vagy igen?

2011. júl. 10. 00:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az h mennyire cuppan az csak tőletek függ:) De amúgy ahogy jön:) most h cuppan vagy nem az szerintem teljesen mindegy:)
2011. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 12. 01:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nézz a szemébe, ne legyen hirtelen a dolog,közeledj felé érintsd meg a nyakát, és érzékien puszild meg a száját érzéssel! a lényeg : ne legyen gyors mert nem fogja tudni mire vélni az egészet.legyen benne romantika! amugy aranyos kérdés :) sok sikert :)
2011. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
a makkomra nem akarsz puszit adni?
2011. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

hehe, ez jóvolt, utolsó!;D

különben ez hülye kérdés!!! hogyan kell puszit adni, konkrétan ezt kérdezted!!! -.-"

szóval ez hülyeség... hogyan?? odafordulsz, és adsz egy puszit a szájára, mintha az arcára adnád... különben ha ennyire izélsz ezen, akkor talán nem kéne még eröltetni!!! -.-

2011. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem is csináld úgy hogy nézz a szemébe, adj egy puszit először az arcára majd a szája szélére..ebből tuti le fog neki esni..:D
2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!