Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két találkozás alatt kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két találkozás alatt kialakulhat a vonzalom?

Figyelt kérdés
Ha a neten ismerkedtünk meg és egy ideig skype-oltunk (csak írásban), és aztán taliztunk, akkor két alkalom elég, hogy kialakuljon az a plusz vonzalom, ami elindíthat a párkapcsolat felé? Vagy csak én vagyok lassú és nekem nem elég? Vagy azért nem volt elég, mert egy másik lány is volt velem párhuzamosan az ismerkedés fázisában? Ti hányszor randiznátok, hogy megadjátok a lehetőséget annak a plusz vonzalomnak a kialakulására?
2011. júl. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanat, egy szó egy érintés is elég hogy egy ember olyan dolgokat hozzon ki belőled amit más soha. Ezt te érzed pontosan:)
2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A vonzalom nincs időhöz kötve.

Az csak beüt mint a ménkű...


Ne várd, ne dolgozz rajta, csak hagyd hogy magával ragadjon.


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, azt én is tudom, hogy csak beütni is tud, de mi van, ha nem? Ha csak lassan jön? Ha két tali alatt nem jött, akkor már nem is fog? Ezt normális így gondolni? Nem kéne több esélyt adni a dolognak? Biztos annál a másik lánynál ütött be, nem? És ezért volt ő jobb nálam.
2011. júl. 12. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne sürgető, azt mondanám, ne siess. Találkozzatok, beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, és ne a vonzalom legyen ami hajtson, hanem az ismerkedés varázsa. Később is átcsaphat valami másba, feltéve ha akkor már ő is annyira bízik majd benned, mint te benne. Ez két emberen múlik. Semmiképp ne engedd el, ismerd meg jobban, hagyd hogy ő is megismerjen, hiszen ez minden kapcsolat alapja.


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezzel csak az a baj, hogy nem én vagyok az, aki előbb szállt ki. :) Én adtam volna még időt és lehetőséget, hiszen nekem is szükségem van időre ilyenkor. Ő pedig gyorsan el tudta dönteni, hogy egy másik lánnyal jobban fog járni. Akkor inkább ő lehetett a türelmetlen?


De nem baj, lesz majd másik! :)

2011. júl. 13. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:

A teória.


Ez a srác volt az 'A' terv, de mindig van 'B' terv is. Ha az eredeti 'A' terv nem jön össze, a 'B' lép oda helyette, átveszi a helyét, és ezentúl az lesz az 'A' terv. DE annak is lesz egy 'B' terve, satöbbi, satöbbi, satöbbi. Így megy ez kifogyhatatlanul...


Mindig van lehetőség, csak egy szabály van. Láss is, ne csak nézz. :)


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!