Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lànyok! Melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok! Melyik a jobb szerintetek amikor egy pasi borostás, vagy amikor megvan borotválkozva? Randinál ez sokat szamit? (nyilvan a borosta alatt nem a szakallt ertem)

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Óó egy kis borosta nagyon szexi, a párom a kedvemért szokott is néha hagyni kicsit :D

22/L

2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

„Én legrövidebb ideig is fél-egy óráig készülök, szóval nekem ez pofátlanság, hogy ők úgy gondolják, hogy akkor semmit se kell tenniük és úgyis jók lesznek.”


És mégis mit lehet annyi idő alatt készülni? Ki kért meg rá, hogy ennyit készülj? Ebből is látszik, hogy neked csak a külső számít. Ha valaki normálisan fel van öltözve, meg van fésülködve stb. de borostás, akkor te elkerülöd, mert szerinted igénytelen? Szerintem pedig az az igénytelenség, amikor 60 kiló festéket felkentek magatokra és azt hiszitek, hogy ettől lesztek szépek.

2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, kérd ki a lányismerőseid véleményét. Valakinek sokkal jobban áll a borosta, mint a csupasz arc, másoknál ugyanez fordítva.
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3: A nyanya kádárista ősproli. Biztos ilyen Görög Ibolya-féle komcsi banyától tanult...
2021. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!