Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lànyok! Melyik a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok! Melyik a jobb szerintetek amikor egy pasi borostás, vagy amikor megvan borotválkozva? Randinál ez sokat szamit? (nyilvan a borosta alatt nem a szakallt ertem)

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a borosta szexibb, de eléggé tudja irritálni a számat csókolózásnál. persze csak ha már sokat csináltuk :D
2011. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Én annó randiknál direkt néztem, hogy ki borotválkozik meg, ki nem? Ha annyira se volt hajlandó, hogy tíz percet rászánjon a borotválkozásra a kedvemért, akkor én otthagytam... Én legrövidebb ideig is fél-egy óráig készülök, szóval nekem ez pofátlanság, hogy ők úgy gondolják, hogy akkor semmit se kell tenniük és úgyis jók lesznek.

Viszont párkapcsolatban ha nem mindig csupasz a képe nem zavar, de randinál szerintem jó ha borotválkozol.

20L

2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:15

Fura kialakult kép van benned, remélem elkerüllek

2011. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

a borostát imádom:D

nagyon szexi,férfias.

2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
imádom a borostát :DDDD jöhet a pasi ugy randira simán ;)
2011. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
borosta. fú, szexi. :D
2011. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A borosta nem is szúr.

Mindössze ügyesen a jó oldalára kell születni. :)

2011. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a borosta, viszont a múltkor már megkértem a párom, hogy borotválkozzon meg, mert úgy kidörzsölte az arcom, hogy elkezdett hámlani a bőröm az érintett területeken.

Tegnap kaptam tőle egy sms-t: "Ha megborotválkozom, hajlandó leszel velem holnap is találkozni?" (nem szoktunk minden nap) :)

24/N

2011. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is imádom a borostát:)férfias, szexi és izgató:)
2011. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából imádom, ha a pasim arca puha és sima, de nem vetem meg ha borostás. Szexi:) Bár azt jobban szeretem, ha a szája felett meg van borotválkozva.
2011. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!