Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek az elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az elején kéne közölnöm vagy később?

Figyelt kérdés
Vannak sérüléseim (égési) és hogy mondjuk ha randizom egy lánnyal akkor szerintetek az elején közöljem vele(mondjuk akkor így két esélyes, de szerintem ez korrektebb) vagy várjak vele és ha esetleg belém szeret akkor már nem érdekelné talán(de akkor eléggé rosszul érezném magam hogy nem mondtam el)
2011. júl. 7. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
bátyám leforrázta magát 3 évesen, a vállán van , ez nem érdekli a lányokat.... de... MELYIK TESTRÉSZEDEN ? ^^
2011. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kezem ill lábam és nekem 5-6 évesen történt...
2011. júl. 7. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

hát, elmesélheted a történetet, de nem tartom szükségesnek. ha nekem első randin elmesélnéd, akkor sem lenne semmi, és akkor sem, ha magam tenném a felfedezést. szóval ettől nem függ semmi:)

23N

2011. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2011. júl. 7. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami "középút" lenne a legjobb, olyankor, mikor már valamelyest ismered, de még azért nem kötődsz hozzá annyira... Nem is tudom, talán pár heti randizás után.


Amúgy a 12:54-essel is egyet értek.

2011. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elmondani előre, nincs ezen szégyellnivaló, nem tartozol vallomással, nem kell szabadkoznod azért, mert kiskorodban történt veled egy baleset...

Úgyis meglátja a lány, biztos rákérdez majd, akkor elmondod neki a sztorit. Ha amúgy bejössz neki és szimpinek tart, akkor ez nem fog változtatni a dolgon, ha meg ilyen miatt nem kellesz neki, akkor meg úgyis mindegy.


Ha mégis el szeretnéd mondani neki, akkor szerintem vagy azelőtt, mielőtt először látná azokat a testrészeidet (hogy ne érje túl nagy meglepetés), vagy pedig sztorizgassatok a gyerekkorotokról, és akkor megemlítheted, hogy volt ez a baleseted, aminek a nyomait sajnos még ma is viselned kell.


21/L

2011. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az attól függ milyenek a lány elvárásai. ha mondjuk elsősorban a külsődet (majdnem mindig így van) nézi akkor nem ajánlom. de, ha már megjön a szerelem, akkor nem hiszem hogy fogja érdekelni
2011. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd el. Akinek igazán kellesz, így is szeretni fog :)
2011. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!