Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok ilyen sráccal? Részletek lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem járok el bulizni és nem iszom mindig részegre magam, nem cigizek. Nálatok ez nem kizáró tény?
2011. júl. 6. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előttem lévő ötletét támogatom :) Amúgy egyáltalán nem kizáró tény, sőt!
2011. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A templomos dolog nem túl jó ötlet :) nálunk falun mivel református vagyok csak 2 hetente szokott lenni istentisztelet túlságosan is tapasztált lányokkal (60 és kórtól van a kínálat)xd
2011. júl. 6. 22:43
 13/16 anonim ***** válasza:
miért piszkáljátok? ez kellene hogy a normális legyen ilyen korban. jó pesrze el kell járni közösségekbe ismerkedni, de ez csak jó, hogy nem iszol cigizel és tombolod szét az agyad. én is ilyen vagyok és anyukám mindig at mondja: meg lesz még ennek a gyümölcse, csak várd ki a végét. neked is ezt tudom javasolni. türelem :)
2011. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem templomban konkrétan, de nincs valami hittan vagy hasonló? Akár szomszéd faluban.
2011. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincs, meg nem is vagyok annyira vallásos egy évben vagy 4-5 alkalommal megyek el templomba, mamámék falujába ami Erdélybe van ott már vannak fiatal lányok is.
2011. júl. 7. 10:18
 16/16 anonim ***** válasza:

CSAK ILYENNEL! Ha füstöt meg piaszagot akarok,akkor kocsmába megyek. Nálam pont az a kizáró ok,ha minden héten full részeg a hétvégi bulik miatt,meg távolról bűzlik a cigitől. Maradj légyszives ilyen,amilyen most vagy,ne állj be a sorba! :)

15/L

2012. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!