Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok ilyen sráccal? Részletek lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nem járok el bulizni és nem iszom mindig részegre magam, nem cigizek. Nálatok ez nem kizáró tény?
2011. júl. 6. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ennyiből nem fogják tudni, mert csak a külső számít nekik.
2011. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ebből csak az derült ki,hogy egy zárkózott balek vagy.


Milyen részletekről beszélsz??

2011. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az osztályomból csak azoknak van barátnőjük aki cigizik, miden egyes bulira elmegy ami van és részegre issza magát és reméli másik reggelre hazaér. Volt olyan hogy az egyik még hétfőn is másnapos volt az iskolában. Gondolom mondjuk alkohol fogyasztás közben hamar feloldódnak. Akik meg ilyen visszahúzódó lelkek mint én azoknak nincs. Lehet-e meghatározott dolog az ivás és a csajozás közt? Aki cigizik meg iszik az menő számotokra?
2011. júl. 6. 18:12
 4/16 anonim válasza:
100%

Én randiznék veled.:D

én se járok el bulini és csak akkor iszok amikor olyan dolgot ünneplünk, meg nem cigizek. Én se értem azokat a fiatalokat akik mindig részegre isszák magukat meg stb...-.-

16/L

2011. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Csak érdekelt hogy vannak-e olyan lányok akik ezt díjazzák és nem a piját.
2011. júl. 6. 18:27
 6/16 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem örülök ha barátom iszik vagy cigizik. És ez viszont is igaz.. :))
2011. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azthiszed kérdező,hogy azért nincs csajod,mert nem cigizel,meg nem iszol? :D

Képzeld én sem,de sosem volt problémám a csajozás.

Attól még simán mehetnél bulizni,embereket megismerni!

De önsajnálattal és általánosításokkal semmire nem mész.

2011. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és megpróbálok többet eljárni társaságba.
2011. júl. 6. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
nem baj az ha visszahúzódó vagy, az hogy nem károsítod magadat az meg plusz pont :) legyél közvetlen, kedves, merj kezdeményezni, és menni fog a csajozás :) ha nem akarsz akkor ne erőltesd a buliba menetelt magadnak :)
2011. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vallásos vagy elmehetnél valamilyen közösségbe, ott csupa olyan lány van aki ilyen srácra vágyik:)
2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!